Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

mám mobil SE w890i.nevím,ale už mě ty SE začínají štvát,dřív sme měla d750i ,k750 ..všechny byli nejmín 5X v opravně během půl roku.. :aggressive: ted mám tento,3měsíce a už také navštívil opravnu..tak nevím co bude příště,jestli nokia nebo něco jiného,ale od SE už neeee

SE beru jako dřív Siemens - hodně funkcí za málo peněz, ale jsou takový chatrnější konstrukce :) Já už mám ve značkách jasno....když funkce, tak nokia, když image, tak Samsung :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jsme taky zatím používali jen Nokie :) Moji první 3310 mám ještě ve stole schovanou, kdyby něco, abych nebyl bez telefonu a pořád šlape jako hodinky lol Jinak používám N 6230i.

Poslední novinka co se doma objevila, je nějakej Emgeton - z důvodu, že zvládne 2 SIMky...jsem zvědavej, co životnost a poruchovost....pač třeba jako MP3 tuto značku dost každej chválil, ale stejně i tak byly hodně poruchový. Co mě ale překvapilo u toho telefonu, že za cca 3500Kč má plně dotykovej displej, mnohem víc veškerejch funkcí jak moje 6230i a taky různejch možností nastavení telefonu, přehledný menu atd....fotak tam je 2.0 s bleskem...ale fotky ani venku nic moc, oproti 2.0 u Nokie o něco horší. Navíc jsem u toho telefonu nepřišel, jak se Zoomuje, mám pocit, že to ani nejde :feve: To je tak jediná nevýhoda asi :)

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stroj jako každej jinej a muže se Vám podělat jak Nokia tak i jiná značka.

Pro mě je velmi důležitý servis a Nokia ho má podle mě nejlepší ze všech značek-můj názor.

já vím Romi..jednou sem měla jeden od nokie,bylo to véčko 6131,a šlapalo pěkně,a kdyby mi ho bývalej přítel nesebral,mám ho možná dodnes :) i když ted už mě zase ty véčka nák neberou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cerrtinka: speciálně na muziku dělá telefony i Nokia - mají vždy za názvem přídavek "Xpress Music" ;) kuk na odkaz: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/no...80/default.aspx tenhle je pěknej a v katalogu můžeš prohlídnout i jiný "hudební telefony" :palec2:

jj děkuju moc kol5 o tomhle telefonku sem už slyšela..není špatnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...