Přejít na obsah

řídící jednotka dveří


Radek Flekis

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni mám problém s OC I.Autoelektrikář mi zjistil že mám v háji levý zámek dveří a i zároveň že mám špatnou řídící jednotku dveří.No a ještě k tomu se mi včera vysralo ovládání zpětných zrcátek. Tak bych potřeboval radu co a jak. Jestli musím hned koupit nový nebo jestli se to dá nějak opravit nebo nějak sehnat náhradní. A kdyby ne tak jestli se to někde dá sehnat levněji nebo jestli se to dá vůbec sehnat a pokud možno kde. Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rikal mi že je zámek v háji takže asi ten mikrospínač. A ta jednotka se projevuje tak že nemuzu zamknout auto dalkovym centralem a ani klicem (jako central na klic) a teda jeste to ovladani tech zpetnych zrcátek. Rok výroby je 99. ptám se zjišťuju ale pořád mi nikdo pořádne neporadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravíčko Panové

Mám podoby problém můj zámek řidičových dveří byl taky šrot nefungovalo čidlo a docela dost zatečeny a zoxidovaní vyměnil jsem ho ale konfortka byla taky docela dost zoxidovaná tu jsem vyčistí ale stejně nezamýká zámek u řidiče a nejde levé zrcátko atd. jinak všechny kabely jsou proměřené a jsou průchozí potřeboval bych ji bud opravit nebo vyměnit jinak mám OC. 1,8 98 rok celá v elektrice rok našel jsem za 1500kč zdá se mě to zbytečně moc, díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Číňan byl transplantován do LP dveří...šlape...ovšem pešek mě neopouští a při otevření LZ dveří se nerozvěcí světlo v interiéru (u všech ostatních ano) nejde signalizace rozsícených světel a v předních dveřích nesvítí dioda...možná dementní otázka,ale je možný aby tohle dělal pro změnu pojebanej mikrospínač zadních dveří?...jo a ještě když zamknu klíčem(dálku nemám) LZ dveře se sami zase odemknou kol100

Editováno: , autor: Wojnar
Proč cituješ poslední příspěvek a ještě k tomu svůj ?!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za nefungující signalizaci rozsvícených světel a neblikající diodu bych vinil samotný nový zámek - číňana.

LZ zámek a ani žádný jiný krom LP NEMÁ vliv na signalizaci rozsvícených světel.

A ani na diodu zadní dveře vliv nemají, páč mně se rozbliká i když zamknu s otevřenými nebo zavřenými zadními dveřmi.

Na tom nerozsvícení interiérového světla a znovuodmčení LZ dveří, bude mikrospínač v LZ dveřích vinu nést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...doplním po dnešku....ten samý problém s nefungující signalizací rozsvícených světel a neblikající diodou(interierové světlo při otevření v normálu) způsoboval i zámek původní jeho výměna byla nutná z důvodu mechanické závady...dveře nebylo možné otevřít ani zvenčí ani zevnitř...slušná pakárna sundat tapec a mít u toho zavřené dveře :wacko: ...z onoho mrtvého zámku jsem demontoval vršek mikrospínače a jebnul ho do zámku LZ dveří,super centrál maká stropní světlo funguje...mikrospínač v LP dveřích byl tudíž v pohodě...číňan bude pravděpodobně nevinen...tuším zradu a přelámanou kabeláž...bohužel netuším kde pod palubkou kabeláž končí... pro případnou výměnu poškozeného drátu natož barvu toho šmejda kterej mě dělá pakárnu. Co na to odborník já jsem jako laik úplně v prdeli...za případné info DĚKUJI.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mrknul do té gumové průchodky mezi dveřma a kastlí....minimálně červenej kabel je v háji...svorkovnici od svazku dveří jsem taky našel...paráda až budu mít čas budu stříhat a přeházím kompletně část kabeláže která vede průchodkou....tisíce děkovnejch Wojnar -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...