Přejít na obsah

Boční ochrané lišty


FUGAS

Doporučené příspěvky

no a za chvilku to budeš mít stejně omlácený od pitomců.

Jinak co se lakování týče, tak se stejnou barvou můžete získat na různým povrchu ve finále jiný odstíny okometricky. Tohoto problému jsem se nařešil mraky na RŘP(rukojeť řadící páky). Speciálně na barvě ivory, kde ze škodovky byl nějaký původní požadavek, na ten se vyvzorovalo, změřeno za 1, ale pitka z vývoje dizajnu řekla, že ee, že víc do modra, míň červený a tak podobně. Jsem se jí znažil vyjít vstříc, projebalo se na tom mraky peněz, ve finále začali chtít pokutu, že daný díl vyřadí z nabídky a nebude se to OII dávat v daném odstínu a bude jen kůže. Jsem pak dával dohromady důkazy, že jsem to dobře vyvzoroval hned na začátku a pipina si vymejšlela podle jejího oka. A jak se říká, za dobrotu na žebrotu, pak ještě chtěli přes 3M pokuty. Nakonec sklapli držky, protože jsem jasně zdokladoval, že jsme vyvzorovali hned napoprvé podle specifikace jakou si zadali a jen ta pipka podle svého oka neustále prudila, že to není ono. Nakonec se tento díl nikdy do OII nezačal dávat ve verzi PUR, ale jen kůže a pokuta se rozplynula jak pára nad hrncem. Celý to směřuju tam, že s naprosto totožnou barvou můžete na různým dezénu docílit opticky(okometricky) jiný odstín. Na hodnocení barevnosti na různých površích jsou speciální metodiky měření. Takže u povrchů s dezénem to může okometricky klamat a tvářit se jako jinej odstín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...