Přejít na obsah

Koroze


Jaspur

Doporučené příspěvky

No, mám pocit, že to brzdové světlo je zasazené v plastové stříšce, nebo se mýlím? Na druhou stranu, ke spreji dostaneš i hadičku a když dveře zvedeneš, vosk krásně zateče do všech míst i v horní hraně dveří. Když auto necháš na slunci, bude to ještě lepší, vosk krásně vzlíná, dostane se všude.

Predsa len este zareagujem. To brzdove svetlo ja osobne nemam zasadene v ziadnej plastovej strieske. Je to zasadene v plechu. Ta horna cast 5 dveri u combi je plech. Teda aspon u mna ;).

Máš pravdu, včera jsem se díval je to plech. Nevím, kde jsem na to přišel na ten plast. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 heckeer: taková idea už tu byla, co nejvíce dílů z plastu.... jmenovalo se to tuším Trabant :smich:

Páté dveře z plastu měl už Fiat Tipo a plastové blatníky Rernault Clio, ale těžko říct, jestli by to byla změna k lepšímu. Zase by se objevily další problémy, třeba by nešly ty dveře v létě zavírat apod. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 heckeer: taková idea už tu byla, co nejvíce dílů z plastu.... jmenovalo se to tuším Trabant  :smich:

No asi by ses divil co je částí na autech ze speciálního plastu, citroen kapoty 5dv, audi A2 přední kapota , pontiac transport celá kastle, jinak nikdy nebyly problémy s nějakým zavíráním, a tak bych mohl pokračovat, a trabant nebyl plast ale papundekl, plastový díl ani nepoznáš od plechu a škodovce by to celkem prospělo když neumí od spojení s WW udělat pořádně 5 dveře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě sice nic nehnije, ale začla se mi loupat barva za předním kolem(u řidiče) z prahu-celý kusy až na kov-mám tam cistý místo tak5x5cm-ne oprejskaný od kamínků-nechápu to-docela mazec!!

Klaca: reklamovat, na lak máš tři roky záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precitani clankov v tejto rubrike mi ostalo zle nakolko som predal feliciu koli hrdzi aj ked nie velkej len na zadnom blatniku,a bocnych dverach male botky inak na zadnych dverach nebola hrza vobec a kupil som si fabiu combi model 2005 prave koli tomu ze som si myslel ze fabie nehrdzaveju :( sam som taku nevidel a v praci pouzivam oktaviu 2002 je totalne dobyta od kamienkov v sade ale nikde tam hrza nie je.To ma aj presvedcilo zakupit novu fabiu.Ostal som trocha v soku :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precitani clankov v tejto rubrike mi ostalo zle nakolko som predal feliciu koli hrdzi aj ked nie velkej len na zadnom blatniku,a bocnych dverach male botky inak na zadnych dverach nebola hrza vobec a kupil som si fabiu combi model 2005 prave koli tomu ze som si myslel ze fabie nehrdzaveju :( sam som taku nevidel a v praci pouzivam oktaviu 2002 je totalne dobyta od kamienkov v sade ale nikde tam hrza nie je.To ma aj presvedcilo zakupit novu fabiu.Ostal som trocha v soku :huh:

kazde auto hrdziavie, pokial je teda so zeleza B) , je to len otazka casu

Zase nividel by som to tragicky.......

tu sa dozvies kolkym to zacalo hrdzaviet, a za ten cas co sa Fabia vyraba uz nejaky ten 7-dmi rocik, tych hrdzavych Fabii nieje vela, je to v norme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím s Praktikem r.v.2002 a nějaký debil co to polepoval reklamou to řezal přímo na autě a druhý debil co jezdil s autem předemnou to nikomu neřekl i když si toho všimnul. Když jsme po třičtvrtě roce dorazili k chlapovi tak nám tvrdil, že to není od něj někde mám fotky, ale netřeba ukazovat prostě okolo samolepek vede rovnoběžná čára a když se odloupne jakýkoliv kus tak se přořízlí lak až na pozink. Zkoušeli jsme to dát právníkovi protože jsme chtěli 30 000 na nový lak, ale prý to bylo moc pozdě a u soudu by to nevyšlo :(((

No a ačkoliv je lak takhle zkur.... tak po korozi nikde ani stopa. Jo a na pátých dvěřích mi do toho někdo vrazil s něčím vysokým a promáčknul hranu nad značkou zhruba uprostřed vedle znáčku Škoda přičemž lak je prasklý vedle světýlka nad SPZ a taky žádná koroze. Všude mi tvrdili, že to zaplácnou kitem neby vyvaří novým kusem plechu, ale našel jsem na netu klempíře z Mnichova Hradiště kterej to vymáčkne zpět s rozstřikem laku za 1500,-

Jinak ačkoliv je auto firemní snažím si ho udržovat a nedávat ho z ruky, v myčce neznám žádný šmrdlací programy vždy ten nejvyšší a to ještě u prověřených benzínek kde mají dobré kartáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten pozink vydrží aj bez laku dosť. Otec kedysi na Felicii (temer novej) šuchol podbeh (ten bol zinkovaný) o kameň a vydržalo to bez laku asi 3 roky a potom to začalo hrdzavieť. Ale zinok bohužiaľ nie je na celej ploche dielov. V miestach zvaru je zinok už preč a taktiež niektoré diely sa pred lakovaním ešte dobrusujú, takže zinok sa odstráni. Takže niekde to prežije a niekde nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec kedysi na Felicii (temer novej) šuchol podbeh (ten bol zinkovaný) o kameň a vydržalo to bez laku asi 3 roky a potom to začalo hrdzavieť.

Diamant: Na Felicii bylo někde něco pozinkované??? To je pro mě, upřímně velká novinka, o tom jsem ještě nikdy neslyšel. Já měl Felicii MR 97 a parádně rezavěla už po 1,5 roce stáří úplně všude :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...