Přejít na obsah

Předělání FSIII-> ORSI


JohnyS

Doporučené příspěvky

Tak pánové, 312 jsem oddělal, jelikož jsem nepoznal žádný extra rozdíl a dal jsem tam 288mm co jsem měl jako funglovky. nyní musím vyřešit právě zmiňovaný brzdový válec z octy, aby byla vetší učinost a začalo to brzdit tak jak má.

nějaké foto :)

p.s. ten jety a jemně porezlý kotouč s brzdičem je právě 312 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra praca chlape. Inac co sa tyka toho hl. brzdoveho valca, na chipfore som cital o vymene jednokomoroveho posilovaca za dvojkomorovy (sice nie na fabke), ze po vymene netreba tak "tlacit" na pedal, ze podtlak je vyssi.

Toz skus nieco aj tym smerom. ;-)

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra praca chlape. Inac co sa tyka toho hl. brzdoveho valca, na chipfore som cital o vymene jednokomoroveho posilovaca za dvojkomorovy (sice nie na fabke), ze po vymene netreba tak "tlacit" na pedal, ze podtlak je vyssi.

Toz skus nieco aj tym smerom. ;-)

aj, to by bylo dobre. nemas link?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak pánové, 312 jsem oddělal, jelikož jsem nepoznal žádný extra rozdíl a dal jsem tam 288mm co jsem měl jako funglovky. nyní musím vyřešit právě zmiňovaný brzdový válec z octy, aby byla vetší učinost a začalo to brzdit tak jak má.

nějaké foto smile.gif

hele kamaráde co to tam máš za kost na ten stabík a tlumič kde jsi to zplašil ?v :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

čau, taky řeším upgrade z 256mm na 288mm, sehnal jsem komplet brzdy z octavie 96kw, ještě potřebuju těhlice, pochopil jsem to správně, že Fabia rs, 2.0 i Fabie II maj stejný těhlice? (fabia II všechny motory?)

Už je sháním nějakou dobu a zatím nic moc..

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...