Přejít na obsah

Nefunkční směrová světla / přerušovač


kasilek

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Jsou opálený kontakty na relé v tom přerušovači.Už to tady píšu nejmín po pátý.

Ten přerušovač stojí docele dost peněz tak to kuchni a očisti ty kontakty,ale bacha jsou to spíš pidi kontakty!!!Škodovka šetří na takovejch stupidních místech! To prostě nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou opálený kontakty na relé v tom přerušovači.Už to tady píšu nejmín po pátý.

Ten přerušovač stojí docele dost peněz tak to kuchni a očisti ty kontakty,ale bacha jsou to spíš pidi kontakty!!!Škodovka šetří na takovejch stupidních místech! To prostě nechápu

Chlapci ďakujem za rady, ale dal som to opraviť ešte v ten istý deň do servisu, lebo som auto potreboval. Vyšlo ma to na 90 €. Vraj bola chyba v spínači na volante aj v prerušovači. Myslím si, že ma dobre obtiahli, ale čo už keď som to súrne potreboval. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem a myslím si, že chyba bola len v prerušovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, nastartuju, zapnu potkávačky - rádio - výhřev sedáků 2x - zadní okno - climatronic na AUTO a dám blinkr směrovej....dvakrát blikne a shasne (stejně tak u výstražek), ve chvíli kdy přidám plyn (zvýším volnoběh), se blinkr pěkně vrátí do porvozu a bliká...tento problém se na následujícím stání napŕ. na světelné křižovatce už neopakuje...

Čím to může být ??? baterka je nová...ale předpokládám, že asi nestíhá altík - moc odběru proudu (rádia, výhŕev apod...)... altík před měsícem dobíjel v pohodě.... děkuji, jen abych věděl ;) ... podotýkám, že teď asi 14 dní jezdím jen krátké trasy cca 10km jen do práce,takže ani neohŕeju motor.....

Editováno: , autor: Fire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

typoval bych to na horsi presusovac blinku, i kdyz bude davat altik min, tak by to nemel delat

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...77558&st=25

zde popisuji jeho funkci, lisi se od datasheetu pouziteho obvodu, chova se trosku nestandarte, tak ten tvuj asi pri snizenem napeti nefunguje jak ma, treba mu je zima a udela nejakou chybu pri nizsim napejeni

moje pozorovani je, ze starou baterkou, kdyz uz nechtelo auto moc startovat tak jsem nemel s blinkry problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady pročetl pár témat ( to jsem měl udělat hned no)... problém bývá buď v páčce nebo v přerušovači. Páčku mám z důvodu dodělání tempomatu novou - cca rok...takze tam snad závada nebude... chtěl bych tedy zkusit půjčit si od někoho ten přerušovač blinkrů, ale nevím, kde ho mám hledat...nemůzete hodit foto nebo poradit. děkuji moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém bude určitě v přerušovači.... teď jsem tam dával švagrův a to m jen potvrdilo přerušovač... než koupím novej, tak jsem to zkusil rozmopntovat, trošku jsem očistil kontakty, ale mám to cenu rozdělávat ještě více ať se dostanu k tomu integ. obvodu ??? nebo staćí tak jak mám ??? na kontakty nic moc nemám, jen WD40 mám to prostříkat tímto ?? díkec

post-13704-1263475518_thumb.jpg

post-13704-1263475523_thumb.jpg

post-13704-1263475527_thumb.jpg

post-13704-1263475531_thumb.jpg

Editováno: , autor: Fire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...