Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

Sraz je 8.4.2006 v Sobotu od 15:00 do kolika se nám bude chtít. Čív více Vás dorazí tím lépe. Místo srazu Sokolov placené parkoviště před obchodním domem URAL na novém náměstí. V Sobotu odpledne je parkoviště volně průjezdné a neplatí se. Místa je tam dost. Popřípadě naše míláčky budou i obdivovat kolemjdoucí. V blízkosti je bar Henrieta kde se v případě deště můžeme schovat.

V případě že bude po celý den pršet, nebo sněžit tak se sraz ruší a nový termín bude 22.4.2006 stejný čas a místo. ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co přijedete na sraz mrkněte ještě na stránku Valvoline a pouvažujte jestli nechcete nějakej olej od nich. Jsem tam zaregistrovanej v Dealerský sekci a při obědnávce nad 2000,- se neplatí doprava. Ceny 4l olejů jsou o dost nižší.

Příklad SynPower 5W40 4l za 990,- plná syntetika s DPH

MaxLife Synthetic 5w40 4l za 999,- s DPH New

MaxLife 10w40 4l za 630,- s DPH New

Durablend Diesel 5w40 za 970,- s DPH

Odkaz http://www.valvoline.cz/shop.asp?ktg=496

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nudil a udělal jsem si web na Fábinku. Není to ještě kompletní. Chce to víc fotek. Tak mrkněte a kladně komentujte.

www.volny.cz/fabia-pospilee

:p:p:p:p

mas to pekne udelany cece jen bych mel jednu poznamku.....oprav si nazev stranky: z Vytejte na Vítejte a bude to 100%..... nejsem zadnej stoural ale bije to do oci ... jinak je to fakt super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nudil a udělal jsem si web na Fábinku. Není to ještě kompletní. Chce to víc fotek. Tak mrkněte a kladně komentujte.

www.volny.cz/fabia-pospilee

:p  :p  :p  :p

mas to pekne udelany cece jen bych mel jednu poznamku.....oprav si nazev stranky: z Vytejte na Vítejte a bude to 100%..... nejsem zadnej stoural ale bije to do oci ... jinak je to fakt super

To je škoda že se neukážeš. Dneska mi volyli další dva že dorazí nejspíš později. No nic uvidíme.

Tu chybu ve slově Vítejte jsem už opravil. Jedna chybička a tolik práce navíc. :(:(

Už mám vysáto a vnitřek auta komplet vypulírovanej. Ráno to ještě umiju a navoskuju a razím na parkáč před URALEM. Tak koukejte přijet Vás co nejvíc.

:p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaj chlapi. Tak dneska podle mého úspěšně proběhl sraz. Celkem se nás zůčastnilo 6 fábulí. Kecali jsme tam od 15:00 do 18:30 a probrali jsme dost věcí. Více na webu. -_-

www.volny.cz/fabia-pospilee

Presne tak. Byl to super sraz. Pokecali jsme skoro o vsem, koukli se na auti a probrali co kdo bude delat a udelal davam za 1 -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaj chlapi. Tak dneska podle mého úspěšně proběhl sraz. Celkem se nás zůčastnilo 6 fábulí. Kecali jsme tam od 15:00 do 18:30 a probrali jsme dost věcí. Více na webu. -_-

www.volny.cz/fabia-pospilee

Presne tak. Byl to super sraz. Pokecali jsme skoro o vsem, koukli se na auti a probrali co kdo bude delat a udelal davam za 1 -_-

Musim se taky pridat byl to super srazek!!! Suprove sme si pokecali!!!! fakt bomba!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...