Jump to content

piskání při ostrých zatáčkách

Evers
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Zdravím po delší době, píská mi o taky, ale přijde mi, že to je posilovač brzd. Anebo obojí dohromady. projevuje se to pouze při ostřejším průjezdu zatáčkou a současném dobržďování (třeba při odbočování do vedlejší)

Edited by Jiri59

• 1 month later...

Tak mám po roční prohlídce, výměna oleje a kontrola... K tomu pískání se technik vyjádřil v tom smyslu, že je to normální a že to dělá posilovač řízení. Ale připadlo mi, že o tom taky moc neví. Jo, a nepotvrdili mi záruku mobility, prý když je autí v záruce, není to nutné, platí automaticky do konce záruky. Co vy na to? Máte stejnou zkušenost?

Pokud vim tak zaruka mobility vzdy plati do pristi servisni prohlidky, ty si byl pouze na vymene oleje ze?

Jojo, pouze olej a přečtení a vynulování diagnostiky. U Fabky to bylo trošku jinak, tam dělali servisní prohlídku každý rok, a tak jsem troho štempla dostal pokaždé, proto mě to trošku zarazilo.

Teď jsem zrovna koukal do servisní knížky. Nechápu, proč mi to proškrtli, budu se tam na to zeptat. Jestli to chápu dobře, tak by tam mělo být razítko. Podle serv. kn. ten poplatek po dobu záruční doby platí výrobce, ale na to razítko se zeptám, to se mi nějak nezdá.

P.S. Pak dám vědět, ale do jiného vlákna. Tady už je dost OT.

Edited by mambo