Jump to content

Bouchání od předních kol


Thomas.S
 Share

Recommended Posts

Zdravím, potřebuju poradit, mám octavii 1.9 TDI 4x4 2004. Při sebemenší nerovnosti vozovky slyším takové tupé nepřirozené bouchání od předních kol, častěji od pravého. Nedělá to jen při zatáčení, ale i při rovné jízdě. V servise jsem měnil brzdy, dívali se mi na to a vše se jim prý zdá v pořádku. Můžete mi někdo poradit, co vyzkoušet, na co se podívat, čím to může být ??? Předem díky, Thomas.

Link to comment
Share on other sites

postav auto na jamu, nie na zdvihak (kolesa na zemi) a chyt tyc stabilizatora a pomykaj s nou hore a dole, poriadne silno. Je tam gumove ulozenie, ktore sa zvykne vekom vybuchat a stvrdnut.. V servise davaju auto na zdvihak, vtedy sa tato vola neprejavi...

daj vediet :)

Edited by Marcello
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Obnovím téma, mám obdobný problém .. na menčích nerovnostech slyším taky takové tupe bouchaní přijde mi že to je spíš ze strany řidiče.. co je ale zajimave že to začlo delat když se vymenily puky a spodní čep.. v servise mi pak časem ješte vyměnili i čep řizeni a chvili dobré ale asi tak jen pár km a pak zase vesele bouchaní.. myslel jsem že to dělaj už vymlácene uloženi tlumiču ale to jsem dal nové a pořád to dělá.. napadly me ješte lůžka stabilizátoru ale to jsem měnil před 3/4 rokem, další verze je ješte že by byly vymlacené i tyčky stabilizátoru ale těžko říct na pohled a po hmatu vše dobré už nevím ale někdy jsou to pořádné rány ale opravdu jen na menčích nerovnostech což mě zaráží.. neřeknu na pořádných výmolech ale cesta je rovná a tluče to. Jako mám tam podvozek JOM tak otázka je co tam vymlátil.

 

EDIT: Tak bylo to co jsem si myslel, byla vymlácena tyčka stabilizátoru! snad to někomu pomuže..

Edited by DonnJarda
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...