Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Pomalu se nám blíží představení seriové podoby Mission L. Za kolik myslíte, že bude s motorem 1.2TSI/66kW, klimatizací, centrálním zamykáním, el. okny a radiem? Pro inspiraci jsou v současné době ceny ostatních modelů:

Fabia Combi Ambiente Magic 1.2TSI/63kW za 269 900Kč

Octavia Tour Trumf Plus 1.6/75kW za 279 900Kč

Octavia Prima TSI Drive 1.4TSI/90kW za 344 900Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se těším, že Rapid již bude mít seriově ESP, takže odpadne investice 16 800,- jako u FII např. u Magicu, co se týká bočních airbagů, doufám, že budou, stejně jako u Pola s ochranou hlavy a odpadne tak investice do hlavových jako u FII, kde vyjdou na 7 200,-

Přijde mi, že Fabka je konkurence schopná cenově jen bez dokoupení výše uvedené bezpečnsotní výbavy a Rapid na tom již bude lépe.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povinnou instalací ESP dojde jenom k tomu, že se místo toho odrbe něco jiného. Ten kdo kašle na ESP ho dostane povinně a místo toho mu začne auto dřív rezivět, oprejskávat lak a nebo se sjedou brzdy. A protože lidi jedou po viditelných věcech, tak to bude místo jiné výbavy právě ta kvalita..

Ten rozšířený airbag má nevýhodu v tom, že neexistuje pro cestující vzadu. V Polu/Fabii mně to nevadí, tam vzadu často dospělí zřejmě nebudou. Pokud se ale A-Entry bude snažit profilovat jako rodinné auto, bylo by to z mého pohledu minus.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu se nám blíží představení seriové podoby Mission L. Za kolik myslíte, že bude s motorem 1.2TSI/66kW, klimatizací, centrálním zamykáním, el. okny a radiem? Pro inspiraci jsou v současné době ceny ostatních modelů:

Fabia Combi Ambiente Magic 1.2TSI/63kW za 269 900Kč

Octavia Tour Trumf Plus 1.6/75kW za 279 900Kč

Octavia Prima TSI Drive 1.4TSI/90kW za 344 900Kč

Ted nějak nechápu, který model je A-entry, mission D nebo L? Mission D by se měl vyrábět v červenci a Mission L bude někdy taky a neměl by se jmenovat rapit... Kam teda zapadne třídově D nebo L : o

A na ESP v standardu už se těšim taky. Cenově to na model o moc dráž nevýjde (podle mě tak cca 2k na vůz) a masová výroba cenu požene taky dolu.

Editováno: , autor: kuprt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro srovnání půl roku staré vyjádření pana Pečenky ze škodovky, zdroj www.autofox.cz/index.php?idx=23091

"Ve 2H se Škoda zaměří především na soukromé osoby. „Rozhodně nechceme zvyšovat prodeje snižováním cen. Budeme uvádět akční modely a výbavové pakety. Ve 3Q představíme také jedno překvapení,“ naznačil Pečenka s tím, že nepůjde o akci typu šrotovného."

Odměňte se novou je reálně šrotovné, jinak se až na Yetiho a Octaviu TSI Drive, prosincové zlevnění Fabie Magic, Roomsteru Magic, Touru a Yetiho Fresh vcelku trefil :)

Mimochodem, Fabia by měla údajně dostat v blízké době trochu jiný ceník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, o barvách nemám žádné zprávy.

Škoda konečně spustila 3D konfigurátor, auto se v průběhu mění přesně podle jednotlivých kroků. Dokonce tam jdou vidět i změny ve stylu "kotoučové zadní brzdy". Oproti původnímu přibyla možnost dívat se jak na exterier kolem dokola, tak i do interiéru z několika směrů, přidávané a odebírané prvky se objevují a zase mizí.

Bohužel některé věci (po přidání bonusu věrnost je nutné odklepnout záruku apod. za údajné 4000Kč) zůstaly.

Najdete ho tady http://www.skoda-auto.com/CZE/aid/pages/LifeCC1.1.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem dnes zkoušel ten nový 3D konfigurátor(YETI). Je vcelku fajn,jen mi tam chybí možnost přidání a zobrazení doplňků (rozšířené lemy blatníků, boční kryty prahů ALU-dekor a také se nezobrazí zatmavená boční skla-SUN SET).Opravdu to nejde,nebo něco dělám špatně?

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia na konci roku končí, v květnu změn asi moc na zbývající půlrok nebude.

Mimochodem - Yeti Mont Blanc a Yeti Fresh (včetně varianty Fresh Drive) dostal do základní výbavy Unibag (vak na lyže). U Mont Blancu Elegance jde využít paket Plus (za 15 000Kč bixenonové světlomety, ostřikovače světel, stmívané vnější zrcátko u řidiče).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o koupi Octavie Scout. A nemůžu se rozhodnout či koupit 1.8TSi či diesel. Ale hlavně by mě zajímalo jestli je nějaký rozdíl mezi Octavií Scout a Octavií scout EDITION CZ? Že by edition cz byl jen jako akční, zlevněný, bez nějakých změn? Je ůplně stejný jako normální Octavia Scout? není náhodou někde na něčem trochu ošizený? Nebo je ůplně totožný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože, tak na té tvojí konfiguraci jsem se dostal na 299 900,- záleží jak u koho, stačí pár hovorů!

Já se dostal OII FL Prima TSI Drive s 1.4 TSI po slevě na 325 000,- a není to kombi...

U tebe bych počítal tak s -8000,- - 10 000,- těžko říct!

Ale je to děsná cena za tendle modej s tímdle motorem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych auto nechat předělat na LPG a je to jedna z mála varian,vlasně jediná s tímto motorem.Moc mi to teda nepřipadá.Před 4 lety jsem dával za fábi 1.2htp combi v eleganci 33O OOOkč.Toto je přece trošku prostornější auto.Sleva 7% jak se dřív psalo že se dá usmlouvat už teda není reálna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...