Jump to content

Octa 1.6 montáž turba


PetrHan
 Share

Recommended Posts

Zdravím s kamrádem se chceme pustit do jednoho pokusu. Tak jak se to podařilo u kolegů slováků s felicii. Zkusit do 1.6 dopasovat turbo. Prosím jen sem nepiště věci typu je lepší to prodat a koupit už s turbem. O to nám nejde. Jde nám o to zkusit něco dát dohromady co ještě nikdo nemá (aspon teda myslim :) ) jeho strejda má jezdí do německa a tam má známýho takže cena dílů nás tak netrápí.

Kdyby někdo vědět třeba jestli by tam nešly parohy a turbo třeba z O1.8T tak by to bylo dobrý zatim ta odstavená 1.6 nemá venku motor a nechce se nám ho vyndat na pokus(pak stejně pude ven to je jasný)ale kdyby někdo třeba věděl že to jde/nejde předem aby nám ušetřil práci tak by to bylo dobrý :) a nebo si nechat udělat na míru. Na kolik to tak vyjde?

Jinak nechcem to dělat na závody nebo tak něco jen pokus tak aby to vydržel blok motoru a tak. Je jasný že polovic věcí pude pryč, brzdy, spojka, podvozek a tak ale za půl nebo rok to bejt nemusí. Děláme to spíš jako koníček. Běh na dlouhou trat :)

Link to comment
Share on other sites

hledal jsem na netu a prej někdo viděl nějakýho týpka v řecku co to tam narval do seatu, takže to jde, ale nějakej turbo kit pro 1.6 jsem nenašel, zkusil jsem ještě hledat kompresor, kterej bude na montáž jednodušší, ale pro 1.6 jsem taky nic nenašel pouze pro 1.8, pro inspiraci: http://www.sportovniautodoplnky.cz/neuspee...vozy-audi-a-vw/ , jinak držim palce, když najdu něco dalšího dám vědět

Link to comment
Share on other sites

Díky kluci...bude to do 75kw rok 2002 a je nevyužitá takže nebude vadit když ji rozeberem :) kamarád má ještě escorta ale ten je rád že to jezdí tak sme ho vyloučili :) nestačilo by jen si necaht udělat svody na turbo a pak tam nějaký turbo dosadit? třeba z crx 1.6 turbo....ale právě sme si řikali že by asi bylo snažší tam doladit a dosadit z octy 1.8T(ne RS)

martin14: díky kouknu...to co jsi poslal by nebylo špatný stejně by se muselo ještě několik věcí předělat a udělat na míru

TomášT: myslíš na 4 golfa?

Edited by PetrHan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...