Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

taky nam zezacatku byla zima bylo neco pred 03:00 rano (teplotu nevim) skoncilo to cca v 05:00 ale v prubehu cim vice satu slo dolu tim vice nam bylo tak nejak tepleji (predtim sem poradne auto zahral. (pri samotnem aktu byl motor vypnutej) horsi bylo po te dobe zase natahnout to ledove obleceni nasebe. musel sem se projit ven (bez niceho) abychse mohl nasledne obleknout a v tu chvilku me vse bylo jedno.

takzese da i bez motoru

oknka byly zamrznute :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maros: ty se smejes ale je fakt ze ven videt nebylo (zamlzeno/namrznuto) asi se moc dejchalo :D kazdopadne to tomu dalo takovej zajimavej prvek (jinak bylo to primo na ulici nikoliv nekde v utajeni) ale kdo by se v tou dobou ve vecer vanocni promenadoval po ulici co? :D

Dobra vec taky byla ta ze nam strasne vyschlo v ustech a tam sem sahnul pod zadni sedavku pro flasku s vodou co tam vozivam ale jake bylo me repkvapeni kdyz byla plna ledu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra vec taky byla ta ze nam strasne vyschlo v ustech a tam sem sahnul pod zadni sedavku pro flasku s vodou co tam vozivam ale jake bylo me repkvapeni kdyz byla plna ledu :D

Se chlubíš nebo si stěžuješ? :-) Co bych za to v létě dal-šáhnot pod sedačku a najít chlazaný pití.

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maros: ty se smejes ale je fakt ze ven videt nebylo (zamlzeno/namrznuto) asi se moc dejchalo :D kazdopadne to tomu dalo takovej zajimavej prvek (jinak bylo to primo na ulici nikoliv nekde v utajeni) ale kdo by se v tou dobou ve vecer vanocni promenadoval po ulici co? :D

Dobra vec taky byla ta ze nam strasne vyschlo v ustech a tam sem sahnul pod zadni sedavku pro flasku s vodou co tam vozivam ale jake bylo me repkvapeni kdyz byla plna ledu :D

ja se nesemju.....se jen culim....ja jsem mysle ze vam to zamrzlo ;)

Zamlzeni je uplne normalni,to znam v okte kol7 .O folijich prave take premyslim kvuli tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kamarádi :palec2:

ve čtvrtek jedeme s mou láskou na výlet do Karlových Varů a pravděpodobně na toto

dojde též lol I když mám trochu větší vozítko, říkám si: bude kosa, pořádně auto prohřejeme (sebe též lol

někde na příhodném místě zastavíme, a co dál:

abychom neklepali kosu venku, říkám si: když nechám spuštěný motor, zatáhnu pořádně ručku, tak i při návalech radosti, štěstí a rozkoše se i kdyby NEOPATRNĚ (!) lol "sama od sebe" svojí krásnou nožkou zařadila 3 a vozítko chtělo odjet vpřed (v tu chvíli bez řidiče),

tak to prostě jen chcípne, ne??? Nebo myslíte, že při otáčkách cca 850 ot/min se auto posune vpřed i přes ručku???

Neradi bychom, abyste se o nás pak dočetli na Idnes.cz lollollol:palec2:

Díky za rady :p

p.s. pro trouby: vypnout motor umím taky, ale při -6, co i nadále slibují bude uvnitř za chvilku kosa

a my navíc nemáme rádi "rychlovky" ;) a rádi si hrajeme! :palec2:

Neboooj, když ručku dobře zatáhneš, tak Ti auto nikam nepoodskočí a když tak jen maličko, tak pokud nebudeš parkovat třeba 5cm od zdi, tak to bude v poho :prc: I kdybys do řadičky při běžícím motoru nechtě drbl, dle mého nejspíš jen pročistíš zuby a ani nezařadíš tak jako tak... ;)

Jinak plný souhlas, při těchto venkovních teplotách :prc: v autě jen se zapnutým motorem, páč i dobře vyhřátý interiér chládne velice rychle. A na jistou dávku opatrnosti vůči šajtrpáce při běžícím motoru si zvykneš velice brzy :palec2:

Jinak v mé Fabulce jsem si užil pár super :prc: ikdyž v poslední době raději vyznávám postel, holt asi stárnu a stávám se moc pohodlným ;) Po dlouhé době jsem si romantiku ve Fabce chtěl vyzkoušet, když jsem jel s firemní fabkou a kua drát narazil jsem na úplně jiný problém :huh: ta firemní fabule má potfora nainstalováno denní svícení a tak je to docela blbý, když člověk takhle stojí ve 2:00 ráno na polní cestě a svítí si u toho ;) Krapet moc to přitahuje nežádoucí pozornost a já bych u toho nerad měl asistenci diváků, o cajtech nemluvě... :D:wacko: A exhibicionista tedy nejsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, postel je postel :palec2::) , a pokud není při ruce, co nadělat, ještě, že to nemusím řešit fábkou ;) ,

.... a má to i nezávislé topení a bar, :prc:lol ... skoro jako v ložnici, ikdyž sex vzpomínky na tehdy ještě felici a před ní na Š-120 jsou krásný.

P.S. Wassermann: ty světla jdou vypnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nic vše jde když se chce a u teto zasadní veci neni co řešit!!!! Ale zaklad posunout sedčky přední a sklopit!!! Fabijka se promeni v prostorny vuz!!! :prc::);)

No ot je fajn :) ale kdyz to na nekoho prijde najednou bez priprav? :D to se uz na nejake pripravovni vozu nehraje ale jde se na to :) to je pak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...