Přejít na obsah

Octavia II - Facelift 1,9 77kW-Chvění motoru pří volnoběhu a při zapnutí a vypnutí klimy


radhola

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegové, mám problém,na který mi zatím nebyli schopni ve Škodovce rozumně odpovědět. Při volnoběhu se po chvilce začne auto mírně chvět,je to takové mírné pohoupnutí.Někdy to dělá více,ale mám pocit,že při mírném náklonu je to výraznější.Teď v poslední době jsem tento jev zaznamenal i při zapnutí a vypnutí klimy(manuálka) nebo pokud při zapnutém větrání změním z max. rychlosti na minimum. Asi to nebude častá vada, najeto 20.000 km a stále se to zhoršuje,proto by mne zajímalo co si Vy zkušenější o tom myslíte. Díky za rady. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegové, mám problém,na který mi zatím nebyli schopni ve Škodovce rozumně odpovědět. Při volnoběhu se po chvilce začne auto mírně chvět,je to takové mírné pohoupnutí.Někdy to dělá více,ale mám pocit,že při mírném náklonu je to výraznější.Teď v poslední době jsem tento jev zaznamenal i při zapnutí a vypnutí klimy(manuálka) nebo pokud při zapnutém větrání změním z max. rychlosti na minimum. Asi to nebude častá vada, najeto 20.000 km a stále se to zhoršuje,proto by mne zajímalo co si Vy zkušenější o tom myslíte. Díky za rady. R.

tak na mym aute je to samy... ale nevim, me to neprijde jako zavada. proste prenos vibraci z motoru do kastle (ten volnobeh). nevim, me na tom neprijde nic divneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na mym aute je to samy... ale nevim, me to neprijde jako zavada. proste prenos vibraci z motoru do kastle (ten volnobeh). nevim, me na tom neprijde nic divneho.

Díky za názor,mně to divné příjde,měl jsem předtím OC II r. 2005 ve stejné výbavě,stejný motor a nic takového jsem nezažíval,zapnutí klimy bylo znát u OC I dost znatelně a tak jsem to u OC II ocenil,že to je tak klidné. Možná by mne zajímala ještě jedna věc,automaticky se mi rožne kontrolka klimatizace ve chvíli kdy nastavím ventilaci úplně kolmo nahoru,měla by to být poloha ofuku předních skel. podotýkám,že jsem klimu sám nepustil a naskočí sama,samo to vypne pokud lehce změním polohu vlevo nebo vpravo. Dokonce se to zapíná i při -10 a tak nevím jestli je to nějaká nová super funkce nebo si to dělá co chce,už jsem se ptal ve dvouch servisech,ale nevědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...