Přejít na obsah

Po nastartování ráno kolísají otáčky a netáhne


kenny_fx

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
o palivech tady uz bylo psano hodne... viz taky treba, jak dopadly testy COI vs benzinove pumpy... napr. Shell dopadnul velmi spatne :p

kenny: zkus to cidlo..

fiser: a jak jsi problem vyresil?

Zdravim,

Da sa to cidlo vymenit aj v garazi podla navodu? alebo je nutne ist do servisu? Rad by som ho vymenil tiez a priestory na to su, len neviem kde ho najdem a ci to pojde.

Dikes,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

Da sa to cidlo vymenit aj v garazi podla navodu? alebo je nutne ist do servisu? Rad by som ho vymenil tiez a priestory na to su, len neviem kde ho najdem a ci to pojde.

Dikes,

Tak já jsem dneska čistil klapu,myslím,ýe se tomu říka i EGR ventil a také měnil to čidlo teploty chladíci kapiliny,tak jsem sám zvědavý,jestli všechny tyto problémy byly způsobene tímto,možná to poznám hned zítra,když hlási po ránu mráz,potom dám echo.

Hodně štěstí všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dneska čistil klapu,myslím,ýe se tomu říka i EGR ventil a také měnil to čidlo teploty chladíci kapiliny,tak jsem sám zvědavý,jestli všechny tyto problémy byly způsobene tímto,možná to poznám hned zítra,když hlási po ránu mráz,potom dám echo.

Hodně štěstí všem.

klapka a EGR je něco jiné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klapka a EGR je něco jiné

No tak už to teda vím,díkec za info co je co,ono tam je tolik těch věcí v tom motoru,že člověk je z toho potom Janek.

Jinak me se to kolísaní otaček tak zhoršilo,že mi to pak dělalo i za jízdy a ještě se to dusilo,ventily byly slyšet,dým z výfuku,tak jsem to hodil u kolegy ve Škodovce na VAG a bšhem chvíle byl problém vyřešený,odešla mi totiž váha vzduch,kterou jsem sehnal originál od Bosche za 2000 a teď po žádnem kolísáni ani památka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...