Přejít na obsah

DVD do octy


Doporučené příspěvky

Chci si koupit DVD přehrávač do svýho autí, našel sem jeden docela zajímavej:

http://www.hificar.cz/print.php?id=1713

co vy na to? Jakej mi doporučíte?

už jsem na něj taky koukal líbí se mi tam to usb :-) ale nelíbí se mi ten ovladač co k němu dávaj. A cena kdyby bylo tak o litra dva míň tak bych do něj šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit DVD přehrávač do svýho autí, našel sem jeden docela zajímavej:

http://www.hificar.cz/print.php?id=1713

co vy na to? Jakej mi doporučíte?

už jsem na něj taky koukal líbí se mi tam to usb :-) ale nelíbí se mi ten ovladač co k němu dávaj. A cena kdyby bylo tak o litra dva míň tak bych do něj šel

máš někde foto toho ovladače? já to nikde nenašel... jinak já bych ho vzal hlavně kvuli tomu usb :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám DVD od Lenco, taky spokojenost, ale přeci jen s tím USB by to bylo rychlejší. Tady to foto Blitze, hledal jsem výrobce ale marně. Zase nějaká čína, ale když funguje tak jak má tak proč ne :-)

no ten ovladač by mi ani nevadil ale ten infrak je hrozne velkej :o to nikam jen tak nezadelam :( máš nějaký odkaz na to Lenco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám DVD od Lenco, taky spokojenost, ale přeci jen s tím USB by to bylo rychlejší. Tady to foto Blitze, hledal jsem výrobce ale marně. Zase nějaká čína, ale když funguje tak jak má tak proč ne :-)

no ten ovladač by mi ani nevadil ale ten infrak je hrozne velkej :o to nikam jen tak nezadelam :( máš nějaký odkaz na to Lenco?

nemám ale kupoval jsem ho v Okay asi za 9000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...