Přejít na obsah

Příprava na příčníky.


golfik-tc

Doporučené příspěvky

Oli

Tie uchyty na priecniky a diery v listach kombiky nemaju, to maju len klasicke octavie. Kombik ma listu bez dier a pod listami nic nieje. (teda niektore rocniky tam mali pripravene diery na hagusy a boli zaslepene) Ja som diery nemal, ked som dorabal hagusy, musel som vrtat ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=47491

Na kombiky sa priecniky montuju na hagusy, alebo ak chce nosic a nema hagusy tak iba taky co sa montuje medzi kasnu a dvere. Klasicke sedany maju origo uchyty v listach a zase nemavaju hagusy. Teda ak si to tam niekto nejako neprirobil ;)

golfik-tc

Myslim, ze urobit sa to da, ale treba prestudovat klasicku octaviu a domontovat, ale pocitam ze to tam je privarene. Lepsie a krajsie riesenie je, ze tam domontujes hagusy a na ne si priiecnik uchytis. S hagusami ten kombik vypada krajsie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to mi začíná docházet že to na kombíky nedávali. Jenže řešíme do Dánska rakev a kamarád má klasickou zahrádku právě na ty zácvaky do střechy. A přeci kvůli jedné týdení cestě ročně nebudu vrtat střechu, kupovat hagusy a na ně příčníky? :help: Je to kamaráda auto a fakt to jindy nevyužije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a fakt to jindy nevyužije...

Presne ako pise Olisoft. Ci hagusy, alebo drziaky na zacvakavaci origo priecnik, treba vrtat do strechy a narusit aj tu ciernu listu.

Ak to ma byt iba jednorazove pouzitie, tak si od niekoho pozicaj ten univerzalny nosic, ten uchytis medzi dvere a strechu bez vrtania. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...