Jump to content

Cvakání zámků při startu


comod
 Share

Recommended Posts

V každém případě ji raději nejdříve dolij (pokud to jde), připoj na nějakou nabíječku, nech 12 hodin nabíjet a pak teprve rozhodni, jestli ji vyměnit...

Problém by to neměl být. Možná rádio bude potřebovat kód, jinak netušim. Dá se to třeba vyřešit připojením jiného slabého 12V zdroje ještě před odpojením baterky, ale pokud máš vše origo, tak bych to neřešil.

Taky mně to cvakalo, a na startér už A nezbylo, takže to blbě startovalo, nechal jsem to na nabíječce, potom to bylo chvilku OK, pak to zase nešlo, takže jsem tam dal novou.

Na druhém autě mi uplnou náhodou odešla baterka asi 3 dni poté, ani stropní světlo se nerozsvítilo, myslel jsem že je po smrti, ale taky jsem ji dal na nabíječku (že tím už nic nezkazím), a ono už asi 2,5 měsíce bez problémů funguje dál.

Edited by aaakecal
Link to comment
Share on other sites

Přidám svou zkušenost. Letos na jaře taky začaly cvakat zámky, nabití baterie jen oddálilo nevyhnutelné. Na podzim jsem musel pořídit novou. Nestálo mi za to trnout, kdy klesne teplota k nule a baterka bude zase v pytli. Rozhodně mi bylo líto více auta, když jsem startoval, než těch peněz za novou baterku. A mám na dlouho klid...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...