Přejít na obsah

Výměna baterie


comod

Doporučené příspěvky

má snahu, ale mockrát se neotočí, protože je baterka KO.. ale dal sem to na kabely a stater se začal točit víc, skoro jako kdyby to už naběhlo, ale zase nic.. Ono byl aj problém v káblech protože sem tam měl jednou 10V a podruhe 13,5 z kámošovy baterky. ta moje měla dnes jen 10 V.. přitom to ten muj kamard taky celý proměřil a v pohodě, nikde nic neucucává :-(

ted nabiju baterku doplna takovým sovětským udělátkem, to donutí baterku aspon trošku vřit, protože ta moje kondičácká baterku ani nerozbuble. Baterku nabiju a uvidím jestli nastartuju. Jestli jo, tak by měl byt starter v pohodě (protože sem mazal jenom volnoběžku) a jestli ne, pak uvidím dál :-(

Mas ZLU BATERKU-KUP SI NOVU!!!! 10Voltou je malo. :):p

TU MAS TEMU O STARTOVACICH KABLOCH : http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...50&start=50 :):plol

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej test nebude, baterka rozhodla za mě. Mám tam 65ah a nabíjel sem čtyřkovým proudem což je ještě menší jak 10%. odešla, nechť je jí zem lehká, takže mám vybranou novou baterku Varta Silver 63ah a 610 A startovák. Je hodně podobná mojí baterce, která vydžela 6 nebo 7 let :-) takže během týdne by měla dojít, doufám že ty problémy byly skrz batériu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BRCMAJKL. Skus si pozicat baterku od kamosa. Tvoju vyber a nahod tu kamosovu!!!! Ked auto nastartuje cez pozicanu baterku . Tak tvoja je ZLA. Ak nenastartujes z pozicanou baterkou tak chybu mas ti na aute- kable, starter. :);)

P.S: Nestartuj auto cez kable ALE JU NAMONTUJ NAMIESTO TVOJEJ BATERIE. ;):):kuk:

Tak hoši teorie už bylo dost, zkus toto, volnoběžka ani baterka nejsou vadné, ale problém je ve startéru v části, kde jsou uhlíky. Mají tam být čtyři a pokud je jeden nebo dva zaseklý a nepřilnou přes pružinu na komutátor, startér nemá sílu, kontrolky pohasínají a baterie se tváří, že je v pr.. Nech vše tak jak je i se svojí baterkou a jen na zkoušku vyměň startér a já ti garantuju, že i na starou baterku už ti kontrolky nezeslábnou a budeš startovat jak bájný oř ržát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej test nebude, baterka rozhodla za mě. Mám tam 65ah a nabíjel sem čtyřkovým proudem což je ještě menší jak 10%. odešla, nechť je jí zem lehká, takže mám vybranou novou baterku Varta Silver 63ah a 610 A startovák. Je hodně podobná mojí baterce, která vydžela 6 nebo 7 let :-) takže během týdne by měla dojít, doufám že ty problémy byly skrz batériu :-)

:smich::palec2: PAVELFERDA:Ked nieco napises tak si aspon precitaj o riadok vyssie co sa pise!!!! BATERKA MU ODISLA. :kuk: :kuk: A ty napises ze BATERKOU TO NEBUDE!!! :palec2::smich:;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši teorie už bylo dost, zkus toto, volnoběžka ani baterka nejsou vadné, ale problém je ve startéru v části, kde jsou uhlíky. Mají tam být čtyři a pokud je jeden nebo dva zaseklý a nepřilnou přes pružinu na komutátor, startér nemá sílu, kontrolky pohasínají a baterie se tváří, že je v pr.. Nech vše tak jak je i se svojí baterkou a jen na zkoušku vyměň startér a já ti garantuju, že i na starou baterku už ti kontrolky nezeslábnou a budeš startovat jak bájný oř ržát

:smich::smich:

no, doufejme že to nebude tím, co si psal.. doufám že to bude jen tou baterkou a nebudu muset investovat ještě další prachy do dalších kravin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...