Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

taky lajtik 1.9tdi 77kW pre Karlosa3. podla brzdy v serii to malo 110koni (255Nm), cize ziadnych 85kW sa nekonalo. s cipom 130PS (95kW), 300Nm.

velmi prijemne ale je, ze to pri 3000 neumiera.

mk

dobrý kde to bylo bržděný a čipovaný..... :kuk:

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s chipem do Octy I 81kw, dostal jsem typ na chip, z 81kw na 101kw, co vy na to?

Nevim teda proč se ptáš v sekci OII na čipování OI, ale náhodou tuhle zkušenost mám. Měl jsem OI 81 kW načipovanou na 110 kW a najezdil jsem s tím bez problémů cca 100 t. km (už nevím přesně). Takže těch 101 kW vidím jako slabej odvar bez rizika. Pokud to ovšem nebude dělat nějakej manták.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete neco vic, tak muzu doporucit f. DieselPower, mam s nima nekolikalete dobre zkusenosti, v CR jsou co se tyce komplexnich uprav asi nejdal (nalejvat jen SW dnes uz umi kde kdo ) ..viz. grafy meho 90PS TDi ( nynejsi vykon je cca 210-215PS , cca 450Nm ) :

post-1286-1211845696_thumb.jpg

post-1286-1211845714_thumb.jpg

post-1286-1211845926_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete neco vic, tak muzu doporucit f. DieselPower, mam s nima nekolikalete dobre zkusenosti, v CR jsou co se tyce komplexnich uprav asi nejdal (nalejvat jen SW dnes uz umi kde kdo ) ..viz. grafy meho 90PS TDi ( nynejsi vykon je cca 210-215PS , cca 450Nm ) :

konečně něco pořadnyho co dojmy a zrychleni :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně něco pořadnyho co dojmy a zrychleni :feve:

No to bys musel taky vyměnit půl motoru, abys měl "něco pořádnýho". Nemyslíš si snad, že to má jen čipovaný ? Ten TDI 66 kW je lety prověřenej motor, se kterým se dají dělat různý kouzla od čipu přes výměnu turba, vstřiků, intercooleru aj.. On má mimo jiný tu výhodu, že když ti po takový operaci náhodou klekne, seženeš za pár drobných jinej. Ovšem s tím dvoulitrem prosim tebe nic podobnýho radši nezkoušej. Tam by to byla trochu dražší rozcvička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen škoda, že neodpovídají na maily...

Pri te prace co maji se ani nediv ...co sem byl 5hod v Chomutove na ledeni na new turbo , tak asi 20telefonatu , Reesha by potreboval sekretarku .... a kdo ma opravdu zajem tak si zavola...

Kontakty na DP zde :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32805

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bys musel taky vyměnit půl motoru, abys měl "něco pořádnýho". Nemyslíš si snad, že to má jen čipovaný ? Ten TDI 66 kW je lety prověřenej motor, se kterým se dají dělat různý kouzla od čipu přes výměnu turba, vstřiků, intercooleru aj.. On má mimo jiný tu výhodu, že když ti po takový operaci náhodou klekne, seženeš za pár drobných jinej. Ovšem s tím dvoulitrem prosim tebe nic podobnýho radši nezkoušej. Tam by to byla trochu dražší rozcvička.

.. proc ne 2,0TDi je slusne zaklad .. a dnes uz taky na vraku za babku ... a pokud dodrzuje vymeny oleje a rozvody tak se neni ceho bat ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem taky v klubu! :)

Dnes mi upravili řídící jednotku motoru 1.9 TDI ve Sportmotoru.

Vyndali ji, rozebrali a přes systémový konektor přehráli soft.

Tímto způsobem se nepřičte počítadlo programovacích pokusů.

Na certifikátu je 105kW a 310Nm.

Až se k tomu dostanu, tak zajedu na brzdu a ověřím si udávané hodnoty.

Krásně to při zrychlování tlačí pr.el do sedačky lol

Spotřeba při zpáteční cestě z Prahy o cca 0.6l vyšší, ale je pátek takže byl dost provoz a nedalo se jet ;)

Zatím spokojenost maximální. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to přijde dost......známej měl něco podobného u Superba 1.9TDI 74kw,nejezdí jak závodník a spojka šla po 60.000km kukat,respektive setrvák,ale když to rozebrali tak i ta spojka už byla pěkně načatá,tak to měnil komplet.

Ted má už přes 2.roky OII-Combika 1.9TDI 77kw má v tom nějakej Ecobox od URtuning což mu to zvedá na 92kw a 280Nm....a co jsem ho viděl naposledy tak před měsícem,tak měl najeto s tim přes 140.000km a bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...