Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

To ano, přidej k tomu ještě o 1/3 levnější naftu a benzin by šel do .......

Hele, dnes už se začíná závodit v naftě, Audi R8 bude v naftě - kdo to kdy viděl superspot v naftě : hle, jde to, jen ta technika těchto "zatím" nedokonalých...

Ono by to chtělo, aby vývojová skupina koukala na fóra a situaci někdo řešil.

Ono je to taky hlavně o ceně vs. výbava a vše dohromady..nevím, ale byla by to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu prodlevu by ale měl změnit chip, min. o 50% - ne?

Alespoň jsem to tak měl u Fabie RS..

Tam je to limitováno turbem - je moc velký a dlouho trvá, než se roztočí, s tím nic moc nenaděláš...ikdyž trošku by to lepší být mohlo, ale zase na úkor čeho - emisí??...nic není zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se vám do toho nijak vměšovat, ani nevím, o co tu jde, ale rozhodně se dá spoustu věcí řešit vcelku jednoduše, elegantně a ku spokojenosti všech. Každopádně nemá smysl se hádat kvůli čemukoliv na internetu :)

Pokud jsem to pochopil správně, tak jde o příspěvky mimo téma - pokud to tak skutečně je, tak myslím není nic jednoduššího, než vytvoření nového topicu, který se nalinkuje do stávající diskuze, tedy vlastně přesunutí daného offtopicu do samostatného tématu - takovéto oprávnění má však pouze moderátor, který by tohle IMHO měl udělat, pokud se mu to v daném topicu zdá nevhodé a já věřím, že žádný z uživatelů by proti tomu nic nenamítal, vždyť je jedno, kam přispíváme a občas se prostě stane, že se diskuze lehce zvrhne a uživatel s tím bohužel nemůže nic udělat ;)

PS: Nemyslím, že by kdokoliv z moderátorů stál o nějaké zviditelnění se nebo dokazování si čehokoliv a pevně věřím, že jsou zde samí inteligentní lidé a pokud se vyskytne jakýkoliv konflikt, jedná se především o nedorozumění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než koukat na buzeraci nějakého aktivisty raději se na diskuze tohoto charakteru můžu vykašlat....

...Takže závěrem "moderátore" : hleď si příště svého a nesnaž se někoho dalšího upozorňovat na takové blbosti, naopak se snaž diskuzi oživit něčím zajímavějším než jen tvým přihlouplým varováním (pokud na to máš !). Pokud seš tak divnej jak vypadáš a jak se chováš i v běžném životě, zcela jistě seš samotář bez přátel nebo jsou to stejně divní klučinové jako ty !...

Zdravím všechny ostatní mimo pana velkého !

cool down frajere. misha neni žádnej buzerant a nikdy to tu moc neomezoval, takže jestli tě na něco upozornil, měl k tomu asi důvod. co se týče osobních urážek, zajímalo by mě, jak vypadáš ty...

radši se tu na to fakt vykašli, plakat nebudeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň, nenapsal jsi, že je buzerant, ale spoustu jiných věcí, včetně osobních, což je dost úsměvný a hlavně trapný...existujou jistý pravidla na foru, takže s těma invektivama jsi to přehnal, takže ehm, to brzdi, mno, vtipnej

Nevymazal jsem svůj názor díky tvému "invektivnímu" příspěvku k mé osobě na základě "ničeho", mischicce jsem se větou omluvil pouze za to co tam mohlo vypadat jako osobní věc, stále to byl pouze názor a já respektuji tohle fórum / ne tebe - prosím nehrej si na chytrého a příště važ slova tipu "frajere" !

Tímto bych ukončil netématický příspěvek - s pozdravem Charlie1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne tebe - prosím nehrej si na chytrého a příště važ slova tipu "frajere" !

říká někdo, kdo napsal co napsal a nakonec smazal. jak hrdinské. k lidem, co rychlejc píšou než přemejšlí vážit slova rozhodně nebudu...píšeš, že jsem reagoval na základě ničeho, pak nechápu, proč sis to s mischou nevyříkal přes SZ a prezentoval to tady jako "veřejný oznámení", aby to všichni viděli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se vám do toho nijak vměšovat, ani nevím, o co tu jde, ale rozhodně se dá spoustu věcí řešit vcelku jednoduše, elegantně a ku spokojenosti všech. Každopádně nemá smysl se hádat kvůli čemukoliv na internetu :)

Pokud jsem to pochopil správně, tak jde o příspěvky mimo téma - pokud to tak skutečně je, tak myslím není nic jednoduššího, než vytvoření nového topicu, který se nalinkuje do stávající diskuze, tedy vlastně přesunutí daného offtopicu do samostatného tématu - takovéto oprávnění má však pouze moderátor, který by tohle IMHO měl udělat, pokud se mu to v daném topicu zdá nevhodé a já věřím, že žádný z uživatelů by proti tomu nic nenamítal, vždyť je jedno, kam přispíváme a občas se prostě stane, že se diskuze lehce zvrhne a uživatel s tím bohužel nemůže nic udělat ;)

PS: Nemyslím, že by kdokoliv z moderátorů stál o nějaké zviditelnění se nebo dokazování si čehokoliv a pevně věřím, že jsou zde samí inteligentní lidé a pokud se vyskytne jakýkoliv konflikt, jedná se především o nedorozumění.

Nevím co tu pan charlie1 napsal, ale příspěvky o "lízátkách" co jsem nepatřily, jsem oddělil a je z nich nové téma v sekci Exteriér, kam to patří. Nic takového bych nemazal, bez varování mažu, a i ostatní moderátoři, jen urážky, slinty, opakované jednosmailíkové odpovědi, apod.

EDIT: Už to vidím co to bylo. Tak hele charlie, na OT jsem Tě upozorňoval už dřív, bez varování, prostě jen upozornil, ale když to enchápeš, jinak to nejde. Tvoje lízatka v tématu o chipech nejsou oživení, ale OT. A jestli se neuklidníš, zařídím Ti aby ses pár dní na fórum nedostal, prt. nevidím důvod tu někoho vulgárně napadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je to limitováno turbem - je moc velký a dlouho trvá, než se roztočí, s tím nic moc nenaděláš...ikdyž trošku by to lepší být mohlo, ale zase na úkor čeho - emisí??...nic není zadarmo

Pomoci elektroniky se da s tim turbem ledacos udelat. Si vem ze my roztacime obrovske turbo GT2052 z 2,5TDI na golfu ASZ 1.9TDI da se to resit jak zmenou map regulace,tak montazi pulznich vyfukovych svodu kde je vsechna energie plne vyuzivana pro perfektni praci turba. A samozrejme vetsi dodavkou nafty pro vytvoreni one energie...Ale tohle vse uz je spise extrem.U klasickeho chipovani se ten nabeh turba zlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se náběh turba zlepšil, bylo by to super, jen mám obavu, aby to tím přidáním nafty moc nekouřilo, než se to turbo roztočí a nezasíral se DPF...ale nerozumím tomu, všechno to jsou jen blbý úvahy, takže věřím tomu, co řekne profík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nepsal, že je buzerant - tak se já nechovám, takže přibrzdi. Nikoho neurážím a nemám k tomu ani důvod ! Pouze reakce na nesmyslné upozorňování!

a jéje, už tady dlouho nebyla žádná bitka, co !?

A stran Myšáka a jeho přátel "divných klučinů", jak jsi trefně napsal, jsou fakt nějaký divný. Jsou divný, protože zatímco my ležíme v teplíčku domova u televize, oni nasazujou vlastní prdel někde v horoucích peklech. Nejspíš ti uniklo, že Myšák sem píše z vojenský mise v Kosovu. To ses teda pořádně uťal !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, proc to tolik resite kvuli 3 prispevkum mimo tema... :doh Nikde jsem nevidel zadny sprosty slovo...

Misto toho byste mohli poresit jednoho nejmenovaneho clena ktery v kazdem svem prispveku zmini svoje nelibosti k urcite skupine uprav a barve auta. Staci se podivat do sekce Vase Octavia a neco procist...Povazuju to za cilenou provokaci! A fakt uz me stve jak se to prechazi, nejake blbe reci nactileteho pubertaka s "rozdvojenou osobnosti". Nemel tady nejeden problem s ostatnimi....

Nepocitam osobni urazky pres SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, proc to tolik resite kvuli 3 prispevkum mimo tema... :doh Nikde jsem nevidel zadny sprosty slovo...

Misto toho byste mohli poresit jednoho nejmenovaneho clena ktery v kazdem svem prispveku zmini svoje nelibosti k urcite skupine uprav a barve auta. Staci se podivat do sekce Vase Octavia a neco procist...Povazuju to za cilenou provokaci! A fakt uz me stve jak se to prechazi, nejake blbe reci nactileteho pubertaka s "rozdvojenou osobnosti". Nemel tady nejeden problem s ostatnimi....

Nepocitam osobni urazky pres SZ.

Dneska jsem byl v Krůmlově, ale nikde jsem tě neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scout 103kw ,4x4,nafta

graf mýho šmudli lollollollol

spotřeba viditelně dolu,

z 0-100 o cca 1s,

Pružné zrychlení

z 80 na 120 km/h na 4.rychlostní stupeň o cca1.5s

ztišení motoru

ochotnější vytáčení kor ve vyšších ot.

ještě sem koupil filtr tak budu zkoušet s nim :p

img-resized.png Zmenšeno 84%Grafl_1150_r.gif 1181 x 835 (169.56k)//

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...