Přejít na obsah

Blikání kontrolky ruční brzdy


veselyt

Doporučené příspěvky

Zdravím, můj známý má problém se svojí octávií 2003 TDI. Téměř až nepravidělně ale velice často mu při jízdě bliká červená kontrolka ručky... sem tam se stane že nesvítí ale při jízdě například jak mi říkal po nějakém rozjezdu se najednou rozbliká a bliká už stále až do cíle... Nevíte náhodou čím to může být?

Děkuju!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to byl vadný mikrospínač na ruční brzdě nemělo by to zároveň s tím i pípat nebo alespoň přestat blikat při zastavení? dělá to totiž i u stojícího auta a nepípá to... brzdovou kapalinu prokonzultuju... může se to třeba stát i při nalití jiného typu kapaliny než by měl být použit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká projevu mikrospínače ruční brzdy, tak zvuková signalizace se ve funkčním případě ozve JEN pokud je auto v pohybu (nad cca 15km/h) a pokud je brzda zatažená dýl jak cca 3sekundy.

O plováku v nádržce to už nevím, ale myslim si ze tam bude taky nějaké zpoždění než se kontrolka rozsvítí.

Viděl bych to pravděpodobněji také na plovák v nadržce (hladinu kapaliny), jelikož kontakt na ruční brzdu jsem ještě neviděl že by odešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...