Přejít na obsah

Predlzena zaruka


hatatitla

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Zaujimalo by ma ci sa da nejako zistit ze auto bolo kupovane s predlzenou zarukou a ak tak s akou variantou?

Malo by to zrejme byt v zarucnom liste, ale to sa da pripadne dopisat bez problemov... Viem si to nejako overit v servise alebo podla vyrobneho cisla?

Ked mate niekto predlzenu zaruku kde ju mate uvedenu vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako to moze byt zakodovane vo VINku? Auto predsa uz ma davno svoje VIN pridelene ked sa rozhodnem ze si chcem priplatit zaruku...

alebo to na zaklade VIN natiahne data z databazy kde to je uvedene? Tj. pri kupe skladoveho auta sa to dopise do databazy dodatocne...?

a to je jako problém kliknout na klávesnici

Na kolik se vlastně může dát max roků/km ta záruka,může se to třeba po roce ještě prodloužit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím,jak ti to předají,tak nějak kliknou,musí přeci kliknout kolik to má najeto a kdy ti to dávali a od kdy běží záruka.Já servisku mám v autě a zítra jestli nezapomenu,tak se podívám,ale nemohl sem to tam najít a tak sem se zeptal kolik to má záruku a on řekl že tři roky,že je to pon VINkem v počítači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozšírená záruka na 4 roky/60tis km alebo 4 roky/120tis km sa dokupuje spolu s autom - v cenníkoch je značená kódmi YG0 resp YG1 a ide dokúpiť ku každému autu vyrobenému od roku 2008. Pozor, dá sa ale dokúpiť len pri kúpe auta prvým majiteľom, nedá sa dokúpiť dodatočne (čo je dosť veľká škoda)!

Ku každému autu sa rozšírená záruka eviduje dodatočne v systéme, následne potom v priebehu pár dní sa táto dokúpená záruka "priradí" k danému VIN kódu a v hociktorom autorizovanom servise pri dotaze na daný VIN kód sa vypíše aj informácia o predĺženej záruke - pod kódom CW1 je 4 roky/60tis km, pod kódom CW2 je 4 roky/120tis km. Predĺžená záruka sa zapisuje pri preberaní auta aj do servisnej knižky ("Vozidlo predané s predĺženou zárukou X rokov/Y tis km"), ale to je čisto len formalita pre zákazníka. Smerodatné je to, čo je v systéme B)

Hatatitla, ak máš pochybnosti o tom, či máš tú záruku alebo nie, pošli mi tvoj VIN kód a ja ti to preverím -_-

Petrumr, 3 roky? To je nejaká haluz, štandard je buď 2 roky, alebo rozšírená na 4 roky!

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...