Přejít na obsah

Parkovaci kamera


Wajzzy

Doporučené příspěvky

Dobry den, budu si kupovat nove radio, ktere podporuje couvaci kameru(ale neni v baleni a tak si ji musim koupit...). Zajimalo by me jak se montuje ta couvaci kamera? Nemate nejaky dobry typ na tu kameru? Pochopil jsem, ze nektere jsou ven a nektere dovnitr takze urcite nejakou ven:). Dekuji za rady ci dokonce za urcity typ:)

Editováno: , autor: Wajzzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cinany radsi ne.

Na aukru je treba kamera (fotka). Jenze to je valec a to by se asi vrtalo do naraznika?(jenze je cernej takze v modrem narazniku cerne kolecko-to snad ne...)

Nasel jsem jenom kameru nad spz(jenze pokud to dobre chapu tak se to musi upevnit presne doprostred nad spz mno a tam tou cestou otviram kufr tak se bojim aby nezavazela...)

Kameru pod spz jsem nevidel(to jedine, ze bych koupil asi to nad spz a dal ji pod spz :-D) to je asi jedine reseni...

Editováno: , autor: Wajzzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...