Přejít na obsah

Výkon motoru 1.2 (47kW)+Martinoslav


Paulz

Doporučené příspěvky

Nevim, mě vaděj jen 3. válce, pač sou to plečky a taky motory stylu: 1.0 12V, 1.1 a 1.2!!!

A jeje dalsi s HTP komplexem :smich: ty ses taky Ynteligent? lol

BTW Ty nemas v oktavce treti valec? :unsure:

Já mam dokonce i 4. válec :p

jsem slysel, ze 4-valce vetsinou stejne jedou na 3. Tak u HTP byl ten jeden poruchovej uz odstranen :smich::D

only joke ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, mě vaděj jen 3. válce, pač sou to plečky a taky motory stylu: 1.0 12V, 1.1 a 1.2!!!

A jeje dalsi s HTP komplexem :smich: ty ses taky Ynteligent? lol

BTW Ty nemas v oktavce treti valec? :unsure:

Já mam dokonce i 4. válec :p

jsem slysel, ze 4-valce vetsinou stejne jedou na 3. Tak u HTP byl ten jeden poruchovej uz odstranen :smich::D

only joke ;)-_-

B):smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto tema je ztelesnena arogance me osobe, vazte si toho, pac jaaaaaaaaaaaaaa jsem MARTINOSLAV Z USTI NAD LABEM woe, a NEBERTE SI ME DO HUBY, NEBERTE!!!!!!!

:smich: :smich: lol

tohle uz jsem vazne dlouho neslysel ;):blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale zalozil to tu jeden z tvych kamaradicku :p

The Driver: Nou, ja mam MPi - podle pavy motor, ktery nikdy nemel spatrit svetlo sveta -_-

Kamaráde, nechci se tě dotknout, ale vše obracíš k obrazu svému. Já nikdy nenapsal, že MPi neměl spatřit světlo tohoto světa, v době svého vzniku (60-ta léta minulého století) to byl velmi moderní motor, ale psal jsem, že se neměl objevit pod kapotami Fabií. Jednoduše řečeno, éra tohoto motoru měla skončit s ukončením výroby Felicií. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty zas jednou umres na zaludecni vredy, protoze vsechno beres moc vazne :D;)-_-

Žaludeční vředy způsobuje nějaká bakterie, kterou musíš nejdřív někde chytit a pak na ní stejně dostaneš léky, který jí zabijou.

Už před 30-ti lety na to přišli 2 vědci, snad z Maďarska, a před 2-3 lety za tento objev dostali Nobelovu cenu.

Donedávna se tradovalo, že vředy jsou ze špatný životosprávy a nepravidelnýho jídla, ale následná léčba nezabírala.

....stačí se někdy mrknout na pořady čt2... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žaludeční vředy způsobuje nějaká bakterie, kterou musíš nejdřív někde chytit a pak na ní stejně dostaneš léky, který jí zabijou.

Už před 30-ti lety na to přišli 2 vědci, snad z Maďarska, a před 2-3 lety za tento objev dostali Nobelovu cenu.

Donedávna se tradovalo, že vředy jsou ze špatný životosprávy a nepravidelnýho jídla, ale následná léčba nezabírala.

....stačí se někdy mrknout na pořady čt2... :p

Tak, správně. A proto se musí pít kefír a podobné kysané mléčné výrobky, které obsahují kultury, které tyhle zlé bakterie ničí. Pak nemůže dostat vředy ani Pava, když na ulici potká fábii MPI. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty zas jednou umres na zaludecni vredy, protoze vsechno beres moc vazne :D;)-_-

Žaludeční vředy způsobuje nějaká bakterie, kterou musíš nejdřív někde chytit a pak na ní stejně dostaneš léky, který jí zabijou.

Už před 30-ti lety na to přišli 2 vědci, snad z Maďarska, a před 2-3 lety za tento objev dostali Nobelovu cenu.

Donedávna se tradovalo, že vředy jsou ze špatný životosprávy a nepravidelnýho jídla, ale následná léčba nezabírala.

....stačí se někdy mrknout na pořady čt2... :p

Ale to přece Martinoslav nemůže vědět, ten dokáže jen mlátit hubou naprázdno. Viz. toto téma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavo, co prispevek, to perla :palec: Mas ty vubec nejake kamarady?? :D:p

Myslíš, tohle si myslím i já o tvých příspěvcích.... Zkus se nad tím zamyslet. Pořád čekám, nějaké varování a pořád nic... :D

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...