Přejít na obsah

Stahovanie okna


milano

Doporučené příspěvky

Mam problem zo el.stahovanim zadneho okna. Najprv bol problem ze pri stahovani ovladacom islo okno dole v pohode ale hore sa dalo vytiahnut len ovladacom pri vodicovi. To velmi nevadilo, (asi vadny ovladac vo dverach) Teraz ked stahujem a vytahujem okno aj od vodica, okno sa pohne vzdy len o cca 3 cm a je jedno ktorym smerom aj ked ovladac stale drzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi neslo ovladat jedno okno a druhe slo pouze dolu, ale od ridice se to dalo koučovat. Dneska jsem komplet rozbral ty hejbatka kterymi se ovlada to okno a hle vypada to celkem jasne kde je problem. Pres takove ty gumove previty(stejne jako je klavesnice mobilu) se ovlada i tohle. A v miste kde se ten gumovej previt dotyka tistaku je to cele zoxidovane. Tak jsem to ocistil, prdnul to vse zpatky a maka to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi neslo ovladat jedno okno a druhe slo pouze dolu, ale od ridice se to dalo koučovat. Dneska jsem komplet rozbral ty hejbatka kterymi se ovlada to okno a hle vypada to celkem jasne kde je problem. Pres takove ty gumove previty(stejne jako je klavesnice mobilu) se ovlada i tohle. A v miste kde se ten gumovej previt dotyka tistaku je to cele zoxidovane. Tak jsem to ocistil, prdnul to vse zpatky a maka to.

Ocistil som to a je to OK. Dik .V servise mi to chceli menit len za 700,- :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi neslo ovladat jedno okno a druhe slo pouze dolu, ale od ridice se to dalo koučovat. Dneska jsem komplet rozbral ty hejbatka kterymi se ovlada to okno a hle vypada to celkem jasne kde je problem. Pres takove ty gumove previty(stejne jako je klavesnice mobilu) se ovlada i tohle. A v miste kde se ten gumovej previt dotyka tistaku je to cele zoxidovane. Tak jsem to ocistil, prdnul to vse zpatky a maka to.

Ocistil som to a je to OK. Dik .V servise mi to chceli menit len za 700,- :)

Rádo se stalo :D-_-

PS: aspoň si usetril 700 na benzín :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...