Přejít na obsah

Chromové pojistky dveří


Majk

Doporučené příspěvky

Gumovej návlek k nim nemám, tak jsem musel použít hadr. Bohužel mi v jednuchvíli ten hadřík sklouzl, takže jsem si tu u spolujezdce malinko "pochroumal". No co se da dělat. Našěstí to není vidět, ale až budu mít náladu, stejně ji vyměním za nějakou ze zadních dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, tak přidám mou zkušenost s touto stříbrnou mrchou ;)

Pěkně jsem navlékl gumu na ten původní, pak jsem pootočil a po chvíli ho vyndal, jásal jsem, jak to jde dobře. Dal jsem tam ten stříbrný a zatlačil, "dosedl" a chtěl jsem pootočit, pootočil jsem a on držel, ale snížil se tak, že byl tak nízko, že nejde skoro ani uchopit kleštěma, a když se zamkne, je vidět do té díry, co se nad ním vytvořila, a někde hloubš je vidět on ... Tak to je má zkušenost, možná jsem nešikovný, ale nevím. Tak jen chci varovat před přílišným optimismem. A ještě jednou díky moc za radu Cosbymu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže k té výměně asi tohle. CHromové táhla dveří se dělaly dva druhy. Jedny byly na závit a byl z jednoho kusu a ty novéjší jsou ze dvou kusů a montují se pouze pootočení o 90° resp. 180°. Jinak jak píše Lugo, nasadit na táhlo dveří gumovou bužírku a kombinačkama otočit. Takhle je to v originál manuálu. A jak to vím? Jednoduše, prostě ty čudlíky vyrábíme :p A kdyby někdo chtěl, můžu dodat, balení za 150Kč včetně pošty, jinak nejlíp osobní odběr. A sundávat tapec? Blbost!!! Jinak se nebojte použít sílu při pootočení. Při výměně u druhého auta mi demontáž a montáž trvala cca 5minut. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, pište, mejlujte, faxujte, posílejte holuby, ... :smich::smich::smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj,zrovna vcera jsem menil cudliky za chromove a jedem zadni mi porad vyskakuje je i kdyz ho zatlacim ze neni videt tak pri odemknuti mi vyjede na normal a pri zamknuti vyskoci cely ven,mohlo by to byt tim tahlem?do dveri se nemuzu dostat protoze nevim jak sundat kliku na rucni stahovani okna,heeelp :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,zrovna vcera jsem menil cudliky za chromove a jedem zadni mi porad vyskakuje je i kdyz ho zatlacim ze neni videt tak pri odemknuti mi vyjede na normal a pri zamknuti vyskoci cely ven,mohlo by to byt tim tahlem?do dveri se nemuzu dostat protoze nevim jak sundat kliku na rucni stahovani okna,heeelp :unsure:

ta klicka se sunda fakt jednoduse ... ;) vysunes palcem jen ten spodni krouzek (ten co sousedi s tapecem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

...dnes jsem tyto čudlíky instaloval do mého autíčka. Dobrá rada :huh: nepoužívat moc síly u zadních dveří. Jednoduše při tahu nahoru může vyjet část mechanismu. Ale stačí pak jen vydělat kličku dveří a strčit tam ruku a spravit. Toď vše :D

U předních je použit samozřejmě jiný mechanismus takže pohoda.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
takže k té výměně asi tohle. CHromové táhla dveří se dělaly dva druhy. Jedny byly na závit a byl z jednoho kusu a ty novéjší jsou ze dvou kusů a montují se pouze pootočení o 90° resp. 180°. Jinak jak píše Lugo, nasadit na táhlo dveří gumovou bužírku a kombinačkama otočit. Takhle je to v originál manuálu. A jak to vím? Jednoduše, prostě ty čudlíky vyrábíme :p A kdyby někdo chtěl, můžu dodat, balení za 150Kč včetně pošty, jinak nejlíp osobní odběr. A sundávat tapec? Blbost!!! Jinak se nebojte použít sílu při pootočení. Při výměně u druhého auta mi demontáž a montáž trvala cca 5minut. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, pište, mejlujte, faxujte, posílejte holuby, ... :smich::smich::smich::palec2:

Máš jich dost? To je zajímavá nabídky. Díky za info Pasat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže k té výměně asi tohle. CHromové táhla dveří se dělaly dva druhy. Jedny byly na závit a byl z jednoho kusu a ty novéjší jsou ze dvou kusů a montují se pouze pootočení o 90° resp. 180°. Jinak jak píše Lugo, nasadit na táhlo dveří gumovou bužírku a kombinačkama otočit. Takhle je to v originál manuálu. A jak to vím? Jednoduše, prostě ty čudlíky vyrábíme :p A kdyby někdo chtěl, můžu dodat, balení za 150Kč včetně pošty, jinak nejlíp osobní odběr. A sundávat tapec? Blbost!!! Jinak se nebojte použít sílu při pootočení. Při výměně u druhého auta mi demontáž a montáž trvala cca 5minut. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, pište, mejlujte, faxujte, posílejte holuby, ... :smich::smich::smich::palec2:

Máš jich dost? To je zajímavá nabídky. Díky za info Pasat

Ahoj, mám jich dost. Kolik jich potřebuješ???? Jinak cena se zvedla na 200Kč včetně pošty, ale je to tím, že pošta zvedla ceny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže k té výměně asi tohle. CHromové táhla dveří se dělaly dva druhy. Jedny byly na závit a byl z jednoho kusu a ty novéjší jsou ze dvou kusů a montují se pouze pootočení o 90° resp. 180°. Jinak jak píše Lugo, nasadit na táhlo dveří gumovou bužírku a kombinačkama otočit. Takhle je to v originál manuálu. A jak to vím? Jednoduše, prostě ty čudlíky vyrábíme :p A kdyby někdo chtěl, můžu dodat, balení za 150Kč včetně pošty, jinak nejlíp osobní odběr. A sundávat tapec? Blbost!!! Jinak se nebojte použít sílu při pootočení. Při výměně u druhého auta mi demontáž a montáž trvala cca 5minut. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, pište, mejlujte, faxujte, posílejte holuby, ... :smich::smich::smich::palec2:

Máš jich dost? To je zajímavá nabídky. Díky za info Pasat

Ahoj, mám jich dost. Kolik jich potřebuješ???? Jinak cena se zvedla na 200Kč včetně pošty, ale je to tím, že pošta zvedla ceny :(

Taky bych mel zajem o ty pojistky bylo by to mozne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...