Přejít na obsah

dojde kapalina na ostrik a nic to nehlasi


vwberni

Doporučené příspěvky

presne tak...zalezi na doplnkove vybave a ne na nazvu (stupni) vybavy, i classic muze a nemusi mit cidlo, to plati i pro elegance.... cili tvuj prispevek je tochu mimo misu....

jestli mas ostrik svetel a menili ti nadobku a neodflakli to tak ti dali naspet tu velikou a v te by melo byt osazeno cidlo, jestli te natahli tak ti tam soupli malou, zauctovali velkou a zvysili si zisk... skus se zeptat kde ti to menili jestli nevedi ci to tam mas anebo ne, pripadne jestli mas hooodne casu tak si to rozeber a presvec se na vlastni oci...pripadne pri vymene mohli poskodit kabely k cidlu anebo ti jednoduse jeden vypadl...

ted zustava otazka: co kdyz to tam opravdu ma a presto mu to nejde? da se to diagnostikovat jestli je cidlo v haji a nebo nakodovat aby to maxidot ukazoval/neukazoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase je někdo chytrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on měl origo předface xenony a ted má face xenony takže tam to čidlo musel mít!!!!!!!!!!!!!!

Já ho neznám a v tomto tématu se nic o xenonech nepsalo, pak je to samo jinak . Některé tvé výroky by jsis mohl ušetřit, nejde tu snad o to , kdo je chytřejší, ale vyřešit problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s vykřičníkama začal on.. proto tak málo ode mně... maxidot jde samozřejmě nakodovat jestli má nebo nemá čidlo stavu kapaliny.. předpokládám že mu ale kodování neměnili, nebo je možné jak říkáš ty že dali malou nádobku a čidlo odkodovali.... možné je vše.. někde tady jsem četl že to někomu neukazovalo, nalil tam horkou vodu a začlo fungovat... to ale u jeho případu nepředpokládám, pokud mu měnili nádobku nebude asi plná bordelu.. mohli taky dát staré čidlo už špinavé atd.. možnosti je hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s vykřičníkama začal on.. proto tak málo ode mně... maxidot jde samozřejmě nakodovat jestli má nebo nemá čidlo stavu kapaliny.. předpokládám že mu ale kodování neměnili, nebo je možné jak říkáš ty že dali malou nádobku a čidlo odkodovali.... možné je vše.. někde tady jsem četl že to někomu neukazovalo, nalil tam horkou vodu a začlo fungovat... to ale u jeho případu nepředpokládám, pokud mu měnili nádobku nebude asi plná bordelu.. mohli taky dát staré čidlo už špinavé atd.. možnosti je hodně...

puvodne tam byly halogeny dal jsem hned xenony ale ty se jen prekodovaly a nacvakly ostriky jsem nedelal a ani nechci .. nadobka se menila no ale kde to cidlo je a jak vypada mate nekdo obrazek ? vite kodovani ? asi tam to cidlo teda neni ...

nadobka stala 1500 tusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máš foto v levo vedle motoku ostřiků skel (v prolisu)

dik , technickou neprojdu asi stejne kvuli foliim... ostriky jsou nejvetsi blbost vycakava vodu umaze ti cely auto a svetla to stejne neocisti .. dam tam krytky ostriku takze to nepoznaji , a dodelam to naklapeni bude to pak fungovat tak jak ma technicka je az za rok a pul a nejaka ta znamost vzdycky je tak snad to bude ok .. strasi me ze neprojdu mozna ani za predelani na facelift kdyz je auto 06

jde to cidlo dokoupit a dat ho tam ? kolik to stoji

post-22121-1266338787_thumb.jpg

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik , technickou neprojdu asi stejne kvuli foliim... ostriky jsou nejvetsi blbost vycakava vodu umaze ti cely auto a svetla to stejne neocisti .. dam tam krytky ostriku takze to nepoznaji , a dodelam to naklapeni bude to pak fungovat tak jak ma technicka je az za rok a pul a nejaka ta znamost vzdycky je tak snad to bude ok .. strasi me ze neprojdu mozna ani za predelani na facelift kdyz je auto 06

jde to cidlo dokoupit a dat ho tam ? kolik to stoji

Cidlo jde dokoupit samostatne a to ze je ostrik zbytecny neni az tak pravda,taky jsem dodelaval xenony a nechal jsem si udelat i ostrik a super..ostrikne to kazde pate striknuti a hlavne to ocenic v zime kdyz je takova ta sracka ze snehu......zase tolik vody to nezere ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já chápu, že když dojde voda v ostřikovačích tak je to problém, ale zas né takový, abych si tam musel dělat měrku. :palec2: Já osobně si vodu do ostřikovačů dolévám každý týden s kontrolou oleje. ;)

2 vwberni : ty folie tomu sluší , ale jak píšeš s tou technickou - asi neprojdeš. I když v našem státě je všechno možné a hlavně jde úplně všechno. :palec2:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...