Přejít na obsah

Jaké autorádio


Doporučené příspěvky

Zdárek, chtěl bych poradit s výběrem autorádia. Mám tam Pioneer na cd a chtěl bych tam něco na Mp3, uvažoval jsem o samé značce s tou ogranikou DEH-P6800Mp, nebo Panasonic CQ-C7303N. U Sonyho jsem se zklamal už to pokoušet nechci. Tak že bych viděl tyto 2 varianty. Co Vy na to? Má někdo zkušenost s uvedenými typy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory na pioneera, a myslim si že asi je to nej. ale jsem přeci zvědavej na toho Panasonika, máte ho někdo a zkušenost? Řekl bych od pohledu že je to zase taková pěkná šéééfovinka - ten mot. panel, a spořiče na displeji atd.

Ale jestli to jen nekompezuje špatný zvuk atd. Pioneer má perfektní basy atd což se o Sony nějak nedočkáte - jalový zvuk :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v merku Blaupunkt Seattle  ;)

Jinak z volby asi jedno, oboje bude dobry, Panasonic sem mel a byl v pohode, jen tuner byl spis netuner  ;)

mám taky Panála a spokojenost ;) je to tedy už loňská řada, ale ta letošní vypadá velice dobře ;)

CQ-C7301N

Pane nemohl bys nam udelat foto jak vypada v palubce ? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v merku Blaupunkt Seattle  ;)

Jinak z volby asi jedno, oboje bude dobry, Panasonic sem mel a byl v pohode, jen tuner byl spis netuner  ;)

mám taky Panála a spokojenost ;) je to tedy už loňská řada, ale ta letošní vypadá velice dobře ;)

CQ-C7301N

Pane nemohl bys nam udelat foto jak vypada v palubce ? -_-

no Míšane pokud budeš zítra v Chabrech tak to uvidíš naživo....pokud ne tak Ti to cvaknu ;) v jakém chceš podsvícení????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v merku Blaupunkt Seattle  ;)

Jinak z volby asi jedno, oboje bude dobry, Panasonic sem mel a byl v pohode, jen tuner byl spis netuner  ;)

mám taky Panála a spokojenost ;) je to tedy už loňská řada, ale ta letošní vypadá velice dobře ;)

CQ-C7301N

Pane nemohl bys nam udelat foto jak vypada v palubce ? -_-

no Míšane pokud budeš zítra v Chabrech tak to uvidíš naživo....pokud ne tak Ti to cvaknu ;) v jakém chceš podsvícení????

No ja se prijedu podivat :-) Doufam ze to nejak zvladnu se dostavit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory na pioneera, a myslim si že asi je to nej. ale jsem přeci zvědavej na toho Panasonika, máte ho někdo a zkušenost? Řekl bych od pohledu že je to zase taková pěkná šéééfovinka - ten mot. panel, a spořiče na displeji atd.

Ale jestli to jen nekompezuje špatný zvuk atd. Pioneer má perfektní basy atd což se o Sony nějak nedočkáte - jalový zvuk :p

Jde o to co preferuješ.Ta 7301 má sice pár vychytávek , které by jsi jen těžko hladal v této ceně u renomovaných značek, nicméně rádio okolo deseti si kupejeme pro jeho zvuk a ne kvůli animacím nebo spektrálnímu analyzéru.Tím ovšem nechci říct že Panasonic má špatný zvuk.7301 hrál k mému překvapení velmi dobře a je opravdu dobře vybavený za tu cenu, s kterou nemůže ani Alpine Ani Pioneer soupeřit.Ale v tomto jsem po svých zkušenostech asi konzervativní a vybral bych asi toho Pioneera nebo ALpine či Clarion.Rádio si ale nekupujeme my.My už máme vybráno a ted´ je řada na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...