Přejít na obsah

Pri tahu auto zacne vibrovat FI 1.9SDI


Doporučené příspěvky

Dnes jsem si koupil fabku a pri normalni svizni jizde nic pohoda ale chtel jsem predjizdet a auto zacne vybrovat treba 4 pri 3000ot vejs pri vetsi akceleraci a nevim jestli je to normal nebo jestli to neni nejakej selemblok na motoru ale dela to jen pri tahu ma najeto 340tisic km tak doufam ze to nebude nic tak strasneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si koupil fabku a pri normalni svizni jizde nic pohoda ale chtel jsem predjizdet a auto zacne vybrovat treba 4 pri 3000ot vejs pri vetsi akceleraci a nevim jestli je to normal nebo jestli to neni nejakej selemblok na motoru ale dela to jen pri tahu ma najeto 340tisic km tak doufam ze to nebude nic tak strasneho

Pokud to jsou vibrace při akceleraci tak o je vymletejma vnitřníma kloubama poloos!Nové stojí dost peněz ale existuje fígl jak to vyléčit! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

]

Vidíš to jak si všímavý a proč by to měla být blbost???????????Už jsem na tomto způsobu vidělal dost peněz a jen za práci-bez materiálu!!!!!!!!!!Lidi ti rvou ruce když je to tak levně opravený.Ahoj

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za odpoved.Prosim nemohl by jste mi poradit ten figl, tady nebo na Tmoon@seznam.cz dekuju.

Jen ty klouby prohoď mezi sebou! Z leva do prava a naopak! Začneš zatěšovat to část ketrá je doposavaď zatěžována jen při brždění motorem!Tudíž bez poškozenííííí. Držím palce!Jednou se mi stalo že to bylo v takové míře opotřebené,že již praskla klec-a tudíž tam jsem musel kloub vyměnit! Ale v tom autě se nedalo sedět již od 30km/hod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem na to vcera koukal a ty levne jsou jen na 1 1.2 1.4 ale ne na 1.9sdi tak nevim. Jestli vis o nejake strance tak prosim posli dekuju.

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zkousel a nevyslo to proste 1500kc takze nevim zitra se kouknu do AD donth a uvidim ale tu jetou nevim clovek ji ani nevyzkousi jsem asi v koncich nevim co se vyplati a co ne

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...