Přejít na obsah

Jak vyndat zámkovou vlozku?


Viking

Doporučené příspěvky

Z cela dveri mam pod krytkami DVA pojistne srouby. Horni je 20 torx ten jsem povolil cca. o 3 otacky aby mi nezapad, ale ten spodni je vic utopenej, neni na nej moc videt. Zda se mi ze je to klasickej imbus ale zadnej mi tam nepasuje. Jeden je moc uzkej protaci se a druhej zas moc silnej. Prosim poradte co s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve dnes som to robil :wub:

Horný T20 drží zámkovú vložku, treba ho pootočiť viackrát. Ja som ho povolil celkom a potom 1 otáčku zašróboval naspäť. Spodný je tiež T20, síce to vyzerá ako obyčajný imbus, ale ak si na to posvietiš, zistíš, že je do hviezdička T20.

Ak máš povolený horný šrób, potiahni kľučku, ako keby si otváral dvere a šróbuj spodný šrób. U niektorých stačia 3 otáčky, ja som musel otočiť hádam 8-krát. Vždy po otáčke skúšaj, či vložka nejde vybrať. Zrazu povolí a bude vonku. A to je vsjo :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...