Přejít na obsah

Predni podbehy+vsechny plasty.


Ivanek007

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosil bych neko z etkou aby mi sem hodil obrazek kde jsou rozkreslene vsechny ty plasty kolem podbehu P+L strany atd. par mi jich prasklo, neco jsem stratil, a chci to dat do kupy. Chci to potom podle obr.zkouknou co mi chybi a co ne. dekuji

Ahoj, nevím co Ti přesně ulítalo, ale není to složité. Pod motorem je jeden velký plast. kryt, a ten je přišroubován pouze na nápravnici a po bokách jsou plasty, které jsou přichycené k podběhům ( 1 levý a jeden Pravý ) to je veškeré zakrytí motoru (3 díly) pak tam jsou pouze ještě po stranách trojúhelníkové plastíky (levý a pravý) a ty jsou zasunuty do nárazníku a u kol přišroubované k plastovým podběhům. Nic víc, osobně si myslím, že jsi ztratil pouze vanu pod motorem a asi pravý boční plast :) praská velice rád :) Pokud koupíš celou sadu, tak máš klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...