Přejít na obsah

Porucha el.oken


galaher

Doporučené příspěvky

Včera mi děti otvíraly a zavíraly el.okna na zadních dveřích a pořádně v jednech něco ruplo.Tak jsem to dneska kotroloval a okno padá samo dolů.Ve dveřích jsem našel kousky plastů.Je rozlámanej jezdec co spouští okno.Je to ten co za něj tahaj lanka el.motorku.Ještě jsem tam našel 2 bílé plastové bazmzeky,ale ty jsou celé.Nevím kam to patří.Prosím nemáte nědko plánek jak je to tam zapojené a kde bych prosím vás sehnal toho jezdce.Přikládám foto toho jezdce.Děkuji všem za pomoc...... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tusim ze mas rok 97-99 toho jezdce budes muset koupit na feceliftovou verzi tu co mas ty asi uz nesezenes taky sem ji shanel a potom jeste koupit takovou tu sverku (facelift) co drzi okno a je zacvakla v tom jezdcu bohuzel kdyz sem to daval dohromady tak sem to zapomel vyfotit ja mel jeste zamotany lanko atd. jinak cena jezdec +-100 Kč a sverka+- 200 Kč :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevim jestli to pujde ale ty lanka jdou namotat spatky na toho sneka co je u toho motorku na tom sneku je cernej kryt a ten drzi na trech mistech je to takovej ohnutej plech do krouzku tak ty se odvrtaj sunda se kryt namotaji se lanka a potom se to slozi s5 a daji se tam 3 sroubky s matickou skodfa ze sem to nefotil kdyz sem to delal :wallbash::wallbash::wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vim ze se toto stava casto u Oct. A tak se chci zeptat zda se toho muzu vyvarovat zda to pekne namzu ty tahla a pod. nejakym olejem ci vazelinkou a nebo grafitem. Nerad bych aby me to nekdy taky kruplo. Zda se tohle nedeje jenom diky tomu ze je vse suche a motorek ma dost prace az se vse predre. Moc diky vsem ahoj Vita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt rikam ze tu starou kostku nesezenes musis koupit tu bilou je jinaci a proto musis koupit i ty kleste co drzi okno musi to byt vse na facelift a to jestli se ti to nestane kdyz vsechno namazes to nevim ale ta cerna kostka ma hrozne tenky steny ta praska jen se na ni spatne podivas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem dík za odpovědi.Ještě malá otázečka.. ;) Když zamykám auto(nemám D.O)klíčkem tak centrál zavře dveře,ale ještě někdy motorky cvakou tak na dvakrát a při vložení klíčku do zapalování se ozve motorek ZL dveří..... :( .Měl jsem víc aut s centrálem,ale žádné to tak nědělalo.Až na Octávě. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem dík za odpovědi.Ještě malá otázečka.. ;) Když zamykám auto(nemám D.O)klíčkem tak centrál zavře dveře,ale ještě někdy motorky cvakou tak na dvakrát a při vložení klíčku do zapalování se ozve motorek ZL dveří..... :( .Měl jsem víc aut s centrálem,ale žádné to tak nědělalo.Až na Octávě. :unsure:

Tak to by zaujimalo aj mna, mne to robi tiez a na tych istych dverach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 98 to dělala taky. V servu zámku byly studeňáky. Projevovalo se to i tím, že po otevření dveří se nerozsvítilo osvětlení interiéru. Po proletování spojů OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...