Přejít na obsah

Neustále svítí panel přístrojů a spz


Host kisik20

Doporučené příspěvky

Host kisik20

Zdravím Vás,

mám problem:

Včera jsem přišel k autu a nestačil sjem se divit :aggressive: - svítila mi palubní deska (podsvícení) a osvícení spz (zde osadil původní majitel LED žárovky).

Ještě bych měl dodat že ca před tydnem jsem měnil spínač osvětleni (nefungovala tlumená světla)- (spínač uplně nový original škoda) s jedinou nepřesnosti a to že je na starši fabie ja měl ten stím na stmívaní přístrojovky a naklapení světel s jinym konektorem ale po předratovaní vše vpořádku.

Myslíte že je někde voda?Nebo jak je to možné že to sviti po vypnuti do polohy 0. Pokud se osvětlení vypne a zkratuju na tvrdo zadní světylko na spz malinko to prskne (něco jako kdyby tam byl kondenzátor) ani pojista neprdne a po vracení žárovičky už nesviti. Po opětovném zapnutí a vypnutí osvětlení zase svítí a tak dokola :(

Nevíte co stím? To snad nemůže být novým přepínačem? Má někdo zkušenost?

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...