Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Kola jsou krásné teď už jenom to počasí.Já už rajtuju na letních ,sice ráno opatrně ale je to mazec.Neználek :)

nj,já už bych je tam taky nejradší vrznul...,ale příští týden mám noční a neci dráždit,čert nikdy nechrápe :) ...

takže minimálně 14 dní ještě vydržím...snad :feve: spíš ne :D

Editováno: , autor: kovin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je uplne jedno, kedy prezuvam, vzdy sa zmeni pocase. Takze som nemohol vydrzat a v stredu som dal moje RSy a vo stvrtok v Bratislave snezilo. Ale to je vzdy, ked dam zimne, na druhy den je 15 stupnov. To je takisto s umytim auta, do 12 hodin prsi. Ale dusu mam na mieste, 16 RS su lepsei ako zimne 15 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je uplne jedno, kedy prezuvam, vzdy sa zmeni pocase. Takze som nemohol vydrzat a v stredu som dal moje RSy a vo stvrtok v Bratislave snezilo. Ale to je vzdy, ked dam zimne, na druhy den je 15 stupnov. To je takisto s umytim auta, do 12 hodin prsi. Ale dusu mam na mieste, 16 RS su lepsei ako zimne 15 :palec2:
Tak prosím tě přezuj na zimní ,prosím a mi si to užijem, že kluci.ahoj Neználek :);)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky točí, dokud jsem tam měl zimáky, tak 15 - 20 "C a když jsem přezul na nové 17" RSka tak hned začne padat sníh, no i ty meteorologové se nějak sekli, říkali že už se zima nevrátí a teď tohle :aggressive: Mytí, taky potvrzuji, pokud se auto umyje, do 24 hodin prší sněží padají hovna s hákama.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky točí, dokud jsem tam měl zimáky, tak 15 - 20 "C a když jsem přezul na nové 17" RSka tak hned začne padat sníh, no i ty meteorologové se nějak sekli, říkali že už se zima nevrátí a teď tohle :aggressive: Mytí, taky potvrzuji, pokud se auto umyje, do 24 hodin prší sněží padají hovna s hákama.....

Jn,to mytí je snad u každýho...posledně sem na to šel mazaně,vytáhl sem kámoše,že zajedem umyt autí...najel do myčky...umyl v poho :) najel sem já a kdyžn sem vyjel pršelo... :feve: ...co dodat...v mo mentě kdy tam vrznu letní kola...bude v naší "milované" vlasti jak na sibiři :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem poprve protáhl autičko na nových kolečkách jel jsem Brno na rybářskou výstavu,a jel jsem celkem svižně .Spotřeba skočíla proti 205 o 1,5 l na horu ale to svezení stalo za to.Po dálnici skoro na plno 150-180 paráda.Neználek :);)

Mňo, taky jsem pocítil vyšší spotřebu jak tady kluci varovali u 225/45 R 17, ale jak říkáš to svezení je bomba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou moje kolesa 18" replica audi A8 lol

Jo jsou pěkné Bazzíííí, ale nejseš s nimi tady první, to snad ale víš, že? Jestli ne, napovím, že je měla kdysi nejkrásnější kokta v clubu než byla prodána (Gazova), ale tam myslím byly origo audiny

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jsou pěkné Bazzíííí, ale nejseš s nimi tady první, to snad ale víš, že? Jestli ne, napovím, že je měla kdysi nejkrásnější kokta v clubu než byla prodána (Gazova)

Jj vím to :feve: no aspoň že nejsou leštěný je to matnej chrom a těch ještě tolik není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...