Přejít na obsah

Snímač úhlu řízení Fabia I


parkan

Doporučené příspěvky

Zdravím...asi se to už tady opakuje ale znovu nevíte může dělta závadu snímač natočení u serva to ože jde řízéní ztuha?.....Wag sice nic nehlásí.....kontrolka také nesvítí.......v revisu mě pořád tvrděj že je nutná výměna celého řízení......já jen zda je možné že by tu tuhost otáčení volantu mohl dělat i ten snímač?..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím...asi se to už tady opakuje ale znovu nevíte může dělta závadu snímač natočení u serva to ože jde řízéní ztuha?.....Wag sice nic nehlásí.....kontrolka také nesvítí.......v revisu mě pořád tvrděj že je nutná výměna celého řízení......já jen  zda je možné že by tu tuhost otáčení volantu mohl dělat i ten snímač?..........

Skontroluj si manzetu.Mne to robilo presne to iste co tebe.V servise si pytali 32000 za vymenu riadenia.Nechal som si to pozriet u sukromnika,ten mi vymenil manzetu za 300sk a odvtedy ziaden problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti vyměnil manžetu tak to absolutně nic neřeší jen oddáli problém.Olej vytéká z gufera a né z manžety.Povol sponku na konci manžety a uvidíš,kolik oleje ti vyteče.taky jsem to jednomu tady takhle na jeho přání pořešil,manžetu jsem neměnil jen ji lépe na konci stáhnul,jezdil asi půl roku než mu manžeta od oleje naboptnala a.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti vyměnil manžetu tak to absolutně nic neřeší jen oddáli problém.Olej vytéká z gufera a né z manžety.Povol sponku na konci manžety a uvidíš,kolik oleje ti vyteče.taky jsem to jednomu tady takhle na jeho přání pořešil,manžetu jsem neměnil jen ji lépe na konci stáhnul,jezdil asi půl roku než mu manžeta od oleje naboptnala a.....

Hmm,ja som mal tu manzetu pretrhnutu.Preto som ju menil.Ale zacina mi to znova tiect a dost vyrazne.Spominal si tu gufero.Co stoji vymena ,popripade da sa to porobit v domacich podmienkach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gufero se dá měnit, aspon mi to říkal jeden maník co to v servise dělal, vím že měnil bráchovi gufero na octavii, problém je v tom, že se nedá sehnat gugero stejné velikosti jako je na tom řízení, vím že říkal že tam dal užší než je origo, ten rozměr co je tam daný od výrobce prostě nikde neměli, prý by se dalo udělat na zakázku, to by bylo dobrý kdyby se do toho někdo pustil a nechal jich pár udělat, určitě by si je plno lidí vzalo, jinak taky říkal a byl jsem u toho že na fabii to šlo daleko líp než na octavii, vše jde vyměnit, to gufero tam někdo dal a musí se dát i vyndat, to že je to nerozebiratelné se mi zdá kravina, otázka je v jakém stavu je ta tyč řízení ,jestli je tam nějaká drážka mohlo by to téct za chvíli znovu, jinak se dělá i přípravek do servořízení který má drobný únik zastavit jednou jsem to kupoval do mondea tam mi teklo řízení 3 roky a už jsem to s tím i koupil, a musím říct, že se to zlepšilo, ale nevím jestli by to šlo do fabie, nevím jaký tam má olej v řízení, ale jako poslední možnost bych to skusil, jinak dávat 20tis za řízení by se mi taky nechtělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manžeta vyměnit nepomůže.proč by dělali zbytečnou práci??

Aby mi to oddialili.A podla mna ich to nemusi trapit preco to chcem menit..Ale povedali,ze dostali daky prikaz nerobit tento druh opravy..

A ak mam v hajzlu vazne riadenie ,tak si to rovno mozem dakde zhanat a hodit si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapi mam jednu surnu otazku.Je rozdiel v riadeni u roznych motorizacii?Ide mi o to : ze mam ponuku na komplet riadenie za slusny peniaz a pottrebujem vediet,co vsetko sa meni pri riadeni a ci je riadeine pre vsetky druhy rovnake popripade v com sa meni.Diki moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky mám Fábii 2000 taky mě v servisu ŠKoda řekly že je nutná výměna celého řízení.Mě jde totiž ztuha....Koukám že tdy asi mají problémy auta Fabii roku 2000

Jen malá otázka náhodou kulnce ...asi neuzpěku pokud dám dotaz na infolinku Auto Škoda ohledně toho řízení ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky mám Fábii 2000 taky mě v servisu ŠKoda řekly že je nutná výměna celého řízení.Mě jde totiž ztuha....Koukám že tdy asi mají problémy auta Fabii roku 2000

Jen malá otázka náhodou kulnce ...asi neuzpěku pokud dám dotaz na infolinku Auto Škoda ohledně toho řízení ....

Ked uspejes,daj mi vediet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...