Přejít na obsah

Zaslepení zámků-lze odstranit?


Michael99

Doporučené příspěvky

Zdravíčko,

mám Octavii I RS, kterou jsem již koupil se zaslepenýma zámkama....bohužel po výměně baterie v jednom z dálkových ovládání toto ovládání nefunguje a já nevám jak ho s autem spárovat....zjišťoval jsem to a prý se to dělá přes zámek..Nevíte prosím jestli lze odstranit záslepku ze zámků a případně jakým způsobem?

Za tipy předem děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš že se to dá.z boku dveří v urovni kliky máš gumove zaslepky a pod něma šrouby na totx.některe mají dva já mam jeden.tady nějaká foto ukazka

www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/Mikrospinac-zamku.htm

Editováno: , autor: pajka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko,

mám Octavii I RS, kterou jsem již koupil se zaslepenýma zámkama....bohužel po výměně baterie v jednom z dálkových ovládání toto ovládání nefunguje a já nevám jak ho s autem spárovat....zjišťoval jsem to a prý se to dělá přes zámek..Nevíte prosím jestli lze odstranit záslepku ze zámků a případně jakým způsobem?

Za tipy předem děkuju.

ZBYTOCNE NEZAKLADAJ ROVNAKE TEMY!!!! TVOJA TEMA: LINK: http://forum.skodahome.cz/topic/90653-dalkove-ovladani-vymena-baterie/page__p__1395454__fromsearch__1entry1395454

D.O. sa da sparovat aj cez zamok na kufri-5 dvere. Ak je zaslepeny aj kufor tak sa to da nakodovat aj cez tlacitka na dverach vodica. :) Zaslepka sa da aj odstranit- demontovat. TEMY TU MAS. ;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...