Přejít na obsah

Jaké je nejlepší relé denního svícení ??


montek

Doporučené příspěvky

origos stoji 880, to bych radeji priplatil za tento btw netusite, zda je tam nejaky zpozdeni, nez rele sepne od nastartovani motoru nebo ta prda z baterky de najednou pri startovani?  :ph34r:

U každého relé se světla zapnou 7s od nastartování

ok thx :) stejne sem nasr... proc budu svitit xenonama v kolone do prace :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origos stoji 880, to bych radeji priplatil za tento btw netusite, zda je tam nejaky zpozdeni, nez rele sepne od nastartovani motoru nebo ta prda z baterky de najednou pri startovani?  :ph34r:

U každého relé se světla zapnou 7s od nastartování

ok thx :) stejne sem nasr... proc budu svitit xenonama v kolone do prace :angry:

To nemusíš stačí si pořídit toto: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25entry194088 a Xenony si ušetříš -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origos stoji 880, to bych radeji priplatil za tento btw netusite, zda je tam nejaky zpozdeni, nez rele sepne od nastartovani motoru nebo ta prda z baterky de najednou pri startovani?  :ph34r:

U každého relé se světla zapnou 7s od nastartování

ok thx :) stejne sem nasr... proc budu svitit xenonama v kolone do prace :angry:

To nemusíš stačí si pořídit toto: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25entry194088 a Xenony si ušetříš -_-

jj to uz mam prostudovany :))) kdyz mne se to libi jak je to ted, mam rad ciste linie :smich:

post-28-1148374863.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tam ty světílka líbí a začal jsem o tom uvažovat jelikoš mi praskla žárovka která mě stála 900kč jsou v záruce tak je reklamuji. Ale furt nevím možná do těch světílek pujdu. Nebo to relé no. Ale nechci za relé dávat 900kč za těch 500kč by to bylo akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co píšeš, je dle mě je to okamžitě a žádných cca 7s a ani sekundu, prostě to nahradí okamžité zapnutí světel po nastartování. Já jsem si tam udělal zpožďovací obvod a světla se mi rozsvítí po cca 10s.

Opravim te ja o zadnych 7 sec nemluvil, je to reseno tak ze rele sepne po nastartovani motoru, coz je odvozeno od narustu napeti v palubni siti (neco jako byl kdysi v amaru battest). Dejme tomu ze pokud je motor v klidu tak mas v palubni siti 12V ss. Kdyz startujes, tak napeti mirne klesne vlivem odberu starteru a po nastartovani, kdyz se rozbehne alternator a zacne dobijet se zvedne palubni napeti nad 13V ss a tam bude nekde nastaven obvod (nebudu zatezovat detaily), ktery sepne rele a to rozne svetla. Alespon tak je to popisovano na vyrobcovych strankach a neni na tom nic sloziteho (jen kdyby se me to chtelo delat)

-_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je tam nejaky predem definovany casovy interval, ale kdyz je to odvozeno od napeti tak se to muze u kazdeho vozu mirne lisit (myslim ta doba)

-_-

Jinak priznam se bez muceni montoval jsem ho s kamosema do nekolika vozu, ale svuj mam doma v sufleti a furt si rikam ze do cervence cas :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O minulém víkendu jsem namontoval ASS2 (nákup přes Inet ZDE, bez problémů).

Je u toho detailní návod, takže práce na cca ½ hoďky. Funguje dle mých představ tzn. zpoždění několik sec. po nastartování + akustická signalizace.

„Len ta cena, len ta cena…. chýba..“ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také ASS, sice na Fabii, ale mělo by to být podobné. V režimu denního svícení svítí parkovačky (přední i zadní) a tlumená světla. Podsvětlení přístrojů ani osvětlení SPZ nesvítí. Ta zvuková signalizace mě také začal štvát, tak jsem pípák z té krabičky odborně demontoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...