Přejít na obsah

Cukání při rozjezdu


Thomaso

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám fábcu r.v. 2000 1.4MPI najeto poctivých 200 000tis. koupil sem jí před rokem za pusu z rodiny. S autem zatim nejsou nějaké vážnější problémy, jenom nevím čím to, ale za ten rok jsem se ještě nezžil se spojkou, vždy když se chci rozjet tak ať se snažím sebevíc auto cukne. Například rozjed na jedničku, pouštím spojku, auto se rozjíždí a cuk, to stejné například když řadím z 1 na 2 pomalu si hraju se spojkou a stejně nepříjemný cuk. Spojka byla měněná, mám od toho doklad, někdy před 2 ROKY takže spojka je zánovní, a řídit také umím :) stavá se mi to opravdu jenom s tou fábčou, (1.4MPI 5OKW) Máme v rodině ješště jednu fábcu, tá má ale jiný motor 1.2 12V a tam je to bez problémů.

V autech se moc nevyznám, proto píšu sem, předem děkuju za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

mám fábcu r.v. 2000 1.4MPI najeto poctivých 200 000tis. koupil sem jí před rokem za pusu z rodiny. S autem zatim nejsou nějaké vážnější problémy, jenom nevím čím to, ale za ten rok jsem se ještě nezžil se spojkou, vždy když se chci rozjet tak ať se snažím sebevíc auto cukne. Například rozjed na jedničku, pouštím spojku, auto se rozjíždí a cuk, to stejné například když řadím z 1 na 2 pomalu si hraju se spojkou a stejně nepříjemný cuk. Spojka byla měněná, mám od toho doklad, někdy před 2 ROKY takže spojka je zánovní, a řídit také umím :) stavá se mi to opravdu jenom s tou fábčou, (1.4MPI 5OKW) Máme v rodině ješště jednu fábcu, tá má ale jiný motor 1.2 12V a tam je to bez problémů.

V autech se moc nevyznám, proto píšu sem, předem děkuju za odpověď.

Měl jsem stejný problém jako ty a myslel jsem si že asi neumím jezdit.Auto ať jsem dělal co jsem dělal pi rozjezdu škubalo.Nakonec stačilo vyměnit zapalovací svíčky a bylo rázem po škubání.Neříkám že to nemůže byt něco jiného ale pokud jsi je neměnil tak to zkus a dej vědět jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny na tomto forum,byl bych rád pokud by mi někdo poradil.Minulý rok jsem zakoupil fábii 1.4 44kw 2002 problém je ten že při rozjezdu při běžném sešlápnutí plynu motor začne cukat a chcípne,nemohu se prostě pynule rozjet až při větším sešlápnutí plynu ,ale to už se protáčí mírně kola na místě ,problém hlavně v zimním období.Koupil jsem ho manželce a stále jsem jí nevěřil až jsem si to odzkoušel sám jako by tam byla převodovka z něčeho jiného nevim a nebo to máte někdo to samé z výroby chci koupit jinou převodovku ,ale bojim se mám rozjeté inzeráty 1.4mpi 44kw a vejš že je to jedno .Předem dekuji za každý rozumný příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...