Přejít na obsah

CENTRÁLNÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA


S.T.A.N.I.C.E.K

Doporučené příspěvky

ZDAR VŠEM

Mám fábii 1,4 MPI (44kW) v základní výbavě (central , 1x airbag) a sháním centrální řídící jednotku dostal jsem několik nabídek ale problém je v tom že nesedí přesně číslo díku. Mám 5WK4 8212 A a v nabídce mám poslední písmeno B, C, nebo D je možné tyto díly zaměnit tak aby vše fungovalo jak má?

pokud má někdo zkušenost porsím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží na roku výroby.. pokud máš 99-02 tak tam je třeba přepojit cyklovač stěračů... jednotka s indexem D umí tripling, jinak asi nepřináší nic nového... pokud to máš kvůli tempomatu tak stačí i jednotka bez indexu na konci začínající na 6Q1 a tam by nebylo třeba nic přepojovat, jenom vyměnit kus za kus a překódovat... jednu kdyžtak mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo když jsem měříl proud baterky v klidovém stavu (odpojené rádio, všechne světla vypnuta) a vytáhl jsem pojistku od jednotky porud poklesl asi o 100mA.

Ale stále přemýšlím nad tím jestli to nemůže být jiný obvod který je do jednotky zapojen. Tak skusím přes víkend ještě zapátrat.

Editováno: , autor: Standis
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...