Přejít na obsah

Svietivost xenonov


ferda25

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám takový problém. Po opravě auta po nehodě mi vyměnili oba dva světlomety a teď je na straně u řidiče černý pruh před autem a za ním teprve světlo. Je to v pořádku? Ještě se mi zdá, že ta čočka je hodně vyosená, ale to nevím zda je normální nebo ne. Mohl by mi někdo vyfotit detail jeho xenonů. Jestli je to moje vyosení normální. Moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takový problém. Po opravě auta po nehodě mi vyměnili oba dva světlomety a teď je na straně u řidiče černý pruh před autem a za ním teprve světlo. Je to v pořádku? Ještě se mi zdá, že ta čočka je hodně vyosená, ale to nevím zda je normální nebo ne. Mohl by mi někdo vyfotit detail jeho xenonů. Jestli je to moje vyosení normální. Moc dík.

mám to samé, minulý týden mi měnili oba xenony, teď mám před autem tak cca 2 metry černo, pak teprve světlo. Ale na druhou stranu když sedím za volantem, nevidím ten černý pruh, jen když se nahnu k volantu. Hned jsem jim ale 1 nový xenon reklamoval, jelikož se okamžitě po vyjetí ze servisu celý zamlžil a ráno když jsem ho zkoumal trochu důkladně, zjistil jsem, že je uvnitř poškrábaná vrstva chromu u dálek, takže opět čekám na nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dal som miesto halogenovych svetlometov xenonove, kupil som ich uz prerobene (motorceky, konektory...), rozumej len strcit a svietit... zarazila ma slaba svietivost, tak som vymenil obe vybojky za nove D1S osram 4300k, mierne zlepsenie nastalo(uz ich pouzivam viac ako 200 hodin, cize by mali byt uz "zabehnute") no stale svietim menej intenzivne ako ostatne OT2 alebo ine auta so xenonmi. Zda sa mi, ako keby cca po 2-3 sekundach po zapnuti svetiel stracali na svietivosti, tak krokovo (neviem ako by som to opisal). Precistil som aj vybojky... nepomohlo.

Dodatocne info(mozno dolezite): po vymene halogenov za xenony mi xenony neblikali, aj tak clovek, od ktoreho som to kupoval, povedal, ze to musi nakodovat, lebo ze to zacne po case blikat, tak to nakodoval...

Moze to byt v tom ze to je nejako zle nakodovane? alebo da sa aj nakodovat intenzita svietivosti v percentach? alebo v com moze byt problem ?

Za vsetky uzitocne rady vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...