Přejít na obsah

Přední spoiler od Milotecu


Marek1806

Doporučené příspěvky

Zdravím koupil jsem si přední spoiler od Milotecu na FII, zkoušel jsem ho nanečisto nasadit na narázník, ale nechce mi dosednout na obě díry pro šroubky současně. Prosím o radu, co jste museli udělat za úpravy, aby vám tam sedl. Děkuji

Jedná se o tento spoiler viz obr.

post-18596-045867900 1280853243_thumb.jp

Může se tento spoiler nechat bez laku, nestane tomu něco?

Problém vyřešen, sednul perfektně.

Editováno: , autor: Marek1806
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mojej fabii mam tiez spoiler od Milotecu. Najprv som dal dole povodny a potom som jednoducho len nasunul Milotec spoiler. Konce (tam kde idu skrutky) som musel trochu viac pritlacit, aby licovali s naraznikom. Namal som s tym ziadny problem. Vid foto.

Co sa tyka farby resp. nechat spoiler bez nateru. Myslim, ze by mu to uskodit nemalo, ale urcite to bude lepsie vyzerat ked sa hodi do laku. Ci uz do laku auta alebo sa nalakuje na cierno (lesklo resp matno). Ja som zo zaciatku jazdil s ciernym spoilerom (bez nateru) a az ked bol cas tak som ho hodil do laku.

post-26089-028299800 1280925254_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že bys jako napsal, JAK JSI TO VYŘEŠIL ????

Přesně jak popisuje markoke, spoiler jsem si vystředil, abych měl na obou koncích, kde jsou šroubky stejnou mezeru a pak to u nich docvakl a přišrouboval. Do laku to dát musím, pač mi to bylo doporučeno firmou Milotec na dotaz zda to musím nalakovat? Mě odepsali toto:

Dobrý den

doporučuji Vám tento spoiler nalakovat. Tento ABS materiál je určen pro

lakování, jeho povrch není UV stabilní.

Přeji pěkný den

Helena Janouchová

webmaster

Plastservis Mobilla spol. s r.o.

výrobce autodoplňků MILOTEC

Vrchlického 520

270 54 Řevničov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek 1806: Z montaze mriezok nemam foto, ale mozno ti pomoze pre nazornost aspon detailne foto ako to vyzera po montazi (vid. obrazok)+urobil som Ti skycu ako su tam jednotlive casti vsadene. Ramcek ako aj mriezku som lepil lepidlom ktore bolo sucastou balenia. Vsetko drzi dobre. Lepil som to presne podla pokynov z navodu.

post-26089-082169600 1280994444_thumb.jp

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek 1806: Z montaze mriezok nemam foto, ale mozno ti pomoze pre nazornost aspon detailne foto ako to vyzera po montazi (vid. obrazok)+urobil som Ti skycu ako su tam jednotlive casti vsadene. Ramcek ako aj mriezku som lepil lepidlom ktore bolo sucastou balenia. Vsetko drzi dobre. Lepil som to presne podla pokynov z navodu.

Dík za fotky. Až to budu mít nalakovaný,tak se s tím zkusím poprat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...