Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Twisted

Uživatel
 • Počet příspěvků

  666
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

87 Výborná

O uživateli Twisted

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Twisted

  Škoda SCALA

  Dobrý postřeh...však jsou obě v podstatě polokombi.
 2. Twisted

  Škoda SCALA

  Bude to jak v Karoqu, v jedné odrazce LED mlhovka, ve druhé nic. Couvací asi ve směrových LEDkách tak jako DRL vpředu?
 3. Twisted

  Škoda SCALA

  @Petrzi Halogen je tam pouze v dálkových.
 4. Twisted

  Jak rozeznám Fabii II od III?

  V první řadě, Fabia II má přední stěrače shodné délky a Fabia III má jeden kratší než druhý. Jinak použij google, Fabia III je ta novější.
 5. Twisted

  Škoda SCALA

  Kdyby sis přečetl celé vlákno, zjistil bys, že halogeny v základu pravděpodobně nebudou. Jinak nějak nechápu pointu stěžování si, že uživatelé Škoda fóra jsou nadšení z nového modelu Škody. S tím souhlas, viděl jsem kousek představení a bylo to utrpení. Ale takový je trend. Displeje, asistenty, hovadiny, ale jestli tam máš multilink (nemyslím u Scaly), abys zkoumal pod autem. Nádrž je ale v pohodě. Dnes není výjimkou 40 a méně litrů, včetně Pola GTI.
 6. Twisted

  Škoda SCALA

  Zdá se, že už je to jisté. Pak jde ovšem v rámci segmentu a cenové kategorie o opravdový unikát.
 7. Twisted

  Škoda SCALA

  Tak to je zase druhá věc, že ve velké části showroomů nemají tušení, o čem mluví. Nastudují si tabulky a tím to pro ně končí. Matně tuší, že jsou tam nějaké LEDky, ale jestli v DRL nebo dálkových, natož jestli se natáčí, na to už musí zavolat technika... Full LED určitě ne, ale potkávačky by údajně LED být mohly.
 8. Twisted

  Škoda SCALA

  Když píšou LED světlomety, tak počítám s potkávacími LED, jinak by to bylo zavádějící. Navíc ta informace už dříve proběhla v médiích. http://www.auto.cz/skoda-scala-jizdni-dojmy-poprve-volantem-nastupce-rapidu-125387
 9. Twisted

  Škoda SCALA

  Bomba jsou LED vpředu a vzadu v základu, to ve třídě nemá obdoby. Akorát je škoda, jestli full LED nebudou mít vykrývání ani natáčení.
 10. Twisted

  Škoda SCALA

  I proto mě konec liftu mrzí. SUV bude tak pro paničku do města a F3 nemá místo pro cestující. Já sice nejsem žádný převažeč ledniček, ale je fajn vyrazit na lyže a jen je hodit do průvlaku. Dobrou připomínkou je téměř zmizelé C. To mě štve. Říkal jsem si, proč mi zezadu přijde tak generická, jak nějaký Japonec. Stěžovat si na motory mi přijde přehnané, tohle je v první řadě low-cost a tam 110 kW stačí.
 11. Twisted

  Škoda SCALA

  @Novotka kufr k prdu? Scala nahrazuje i Rapid v liftu, tam je to těžký downgrade a navíc asi bez průvlaku.
 12. Twisted

  Škoda SCALA

  Škoda, že nebude lift. Jinak určitě vyváženější než dnešní SB...dosavadní designový jazyk se mi líbil více, ale jde to.
 13. Twisted

  1.0 TSI 81kW a Chiptuning

  Většina lidí se bojí,že nevydrží 100 tisíc km, a někdo už by ho chipoval. Úplně stejný jako 70 kW není, jsou tam nějaké úpravy týkající se turba a ventilů (chlazených sodíkem) kvůli tepelné odolnosti.
 14. Twisted

  Škoda SCALA

  @bojler Myslím si, že od FL je naopak okrajový Ambition, protože Style Plus stojí podobně jako dřívější klasika Ambition Fresh, ve kterém jsi stahoval zadní okna kličkou, svítil halogeny a klimatizoval manuálně. Z mého pohledu tedy jednoznačně změna k lepšímu a naděje, že ani Scale nenasadí cenu Focusu a výbavu Dacie.
 15. Twisted

  Škoda SCALA

  @bojler Zlevnil i při FL. Jinak celý trh šel za ty roky cenově nahoru.
×