Jump to content

Twisted

Uživatel
 • Content Count

  898
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

162 Excellent

About Twisted

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twisted

  Slevy, bonusy

  10 % bez dalších podmínek? Hodně dobrá sleva, řekl bych.
 2. Twisted

  Škoda SCALA

  @Jan R. Já bych třeba o Kamiqu nikdy ani vteřinu neuvažoval. Spíš bych měl dilema kvůli OIII Tour. @tomas.zmuda držím palce, zatím takový klasický AS přístup. Stejně je to stupidní s tou jejich neochotou poskytovat náhradní vůz.
 3. Twisted

  Kde se šetřilo

  Myslím, že je nastavitelná podélně, ne?
 4. Twisted

  Kde se šetřilo

  @bobanHTP Seděl jsem v Polu i Cliu a řekl bych k nim asi tolik, že měkčená vrchní část palubky fakt nedělá kvalitní interiér. Rio snad ani měkčené plasty nevede. Myslím, že v tomhle ohledu si Scala s levnějšími zástupci C segmentu nemá co vyčítat.
 5. Twisted

  Kde se šetřilo

  Mazda 3 a Civic mají těžiště prodejů v USA, kde je sedan povinnost. Osobně si myslím, že Škoda taky přijde se sedanem, kvůli východním trhům, ale kdy a co bude mít společného se Scalou, to je otázka.
 6. Twisted

  Kde se šetřilo

  Když si sedneš do libovolného B segmentu a do Scaly, tak musíš uznat, že nejde o srovnatelná auta. I to Polo je uvnitř bakelit a místa tak akorát. A naopak by mě zajímalo, o jakých zvyklostech materiálů a zpracování v C segmentu mluvíš, resp. kde přesně v interiéru Korejci, Megane nebo Astra tolik kvalitativně překonávají Scalu.
 7. Twisted

  Kde se šetřilo

  Myslím, že třeba interiér Scaly a F3 nejde srovnávat.
 8. Twisted

  Nefunkční safe-lock (Bliká, ale není aktivní)

  Všiml jsem si, že SAFE bývá v konfigurátoru za příplatek s alarmem, možná už ho běžně nedávají. Ale nemám teď Rapid po ruce, abych to zkusil.
 9. Twisted

  MR 2020

  To je teda super modelová péče...kdo koupil FL Fabii hned po zahájení objednávek, ten to vyhrál.
 10. Twisted

  Koupě Scaly - jakou výbavu, motorizaci, atd...

  Volba motorizace určitě záleží na tom, kolik najedeš a kde, ale tyhle hospodské kecy o tříválcích, které nevydrží ani 100k km, neber vůbec vážně. Paradoxně u nejedné automobilky začaly odcházet čtyřválce (1.6 EB, 1.2 TCe, 1.4 T), zatímco tříválce drží. Spolehlivost a konstrukční odolnost je mnohem složitější téma, než by si tihle rádoby odborníci přáli. Na druhou stranu pokud hledáš auto na 200 tisíc km bez investic, uděláš lépe koupí Aurisu/Corolly 1.6 MPI. Tam se nemá co pokazit. Co se týče tvé konfigurace, v první řadě přidej ve službách Mobilitu Plus. Je to záruka na 5 let a 100 tisíc km. Možná bych zvážil vyhřívaný volant.
 11. Twisted

  Konec Rapidu

  Já bych nebyl zas tak pesimistický. Vývoj stál nula nula nic, u nás a dále na východ se docela uchytil, v Číně z něj ještě udělali sedan a Spaceback zrecyklovali jako VW. EDIT: VW překapotoval i sedan.
 12. Twisted

  Scala a konkurence

  Jo, konečně zajímavá nabídka u OIII. Za 440 kombi a ve výbavě vše, co člověk potřebuje. Scala boduje modernějším interiérem i exteriérem, LED světly, absencí čtyř očí...ale ovce je ovce, že.
 13. Twisted

  LED žárovky do potkávaček

  LED do parabolických potkávaček je čiré zlo, to si můžeš rovnou zapnout dálková jak někde v Indii. Spíš si to nech odborně seřídit.
 14. Twisted

  Škoda SCALA

  @tomas.zmuda to je drsné, aneb aspoň je vidět, proč novinku nebrat. Odvětit mi ale na chybějící součást výbavy takto, tak těm trotlům asi rovnou sdělím, ať mi vrátí kupní cenu. @Denis Hařovský průvlak? pokud je mi známo, Scala ho mít nemůže. Je tam jen loketka.
 15. První by měla být FL, druhá ne. Mimochodem, moderátor tě brzy napomene za citování předcházejícího příspěvku, je to proti pravidlům.
×