Jump to content

Twisted

Uživatel
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

183 Excellent

About Twisted

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ambientní osvětlení za 0 Kč v dosavadním konfigurátoru jsem nechápal.
 2. Spotřeba z přejezdu ze severu na jih Moravy, 80 % dálnice, limit + 10 km/h tacho. Cesta zpět, trochu svižněji a s vyšším převýšením. Krásný výsledek, hlavně cestou zpět jsem koukal. Kdo tvrdí, že tříválcové TSI žere jak prokopnuté, kecá.
 3. Twisted

  CITIGOe iV

  V tom bych nehledal nějaké pokuty a elektromobilitu, Mazda si prostě navyšuje marži a zařízla nejnižší výbavy. To spíš koncern ohlásil, že spalovací modely budou dotovat elektromobilitu.
 4. Ano, obyčejné no name žárovky. Dálková svítí poměrně silně, potkávací nijak extra, ale zase ne že bych neviděl.
 5. Tak to už nevím. Jedině že bys neznal zásadu nesahat na žárovky a ty se ti následně vypalovaly, ale to by brzy praskly. Mám stejné auto jako ty, čtyři roky staré žárovky v původních světlech a v noci nemám problém. Svítí ti to stejně špatně i na dálková?
 6. Jak jsem psal, žádné LED nemají evropskou homologaci a pokud uvidíš víc, tak za cenu toho, že neuvidí všichni okolo. Pokud ti svítivost bez ohledu na žárovky přijde zoufalá, tak je patrně něco špatně (nastavení světel, odrazové plochy...).
 7. Tak to se asi s projektory neobtěžuj (zvlášť kdyby měly být použité). Teda když už do nich narveš LEDky, tak nebudou tolik oslňovat, ale to je tak vše. Ale přijde mi to zvláštní, mám úplně stejná světla r. v. 2008 s žárovkami za 48 Kč a nemám zásadní problém. Samozřejmě od H4 nelze na potkávačky čekat nic extra, ale vysvícené čočky, které jsem měl na Fiatu, byly 10x horší. Dálková svítí slušně. Napadá mě možnost, zda to není nějaká nepovedená druhovýroba, které se po pár km roztavily paraboly, zda je nemáš špatně seřízené nebo zda jsi nesáhl na žárovku, načež ti zčernala. Nebo koupit žárovky s vyšší svítivostí za cenu životnosti.
 8. @kablikar007 nevidím tu zásadní informaci, zda máš facelift nebo předfacelift. Na obrázcích je jedno světlo facelift a druhé předfacelift, nelze je zaměňovat. LEDky tam nedávej, v parabolických světlometech zpravidla oslňují a nemají homologaci (viz alibistické "off road produkt" ve tvém odkazu). Je to hrozná prasárna, za kterou tě s trochou štěstí brzy zastaví policie. Spíš se podívej, v jakém stavu máš kryty světlometů, a případně zkus lepší žárovky.
 9. Twisted

  Zimní pneumatiky

  Nemám sice s čím srovnávat, ale měl jsem Barumky čtvrtou nebo pátou zimu, čekal jsem masakr a dobrý, na břečce a neodhrnutém sněhu nebyl problém. Možná na ledu horší. Jaká aféra byla kolem Continentalu? Já vím jen o Nokianu.
 10. BMW to prý umožňuje. Bez toho mi to ani nedává smysl.
 11. Nevím jak, ale otevřeli nám ho na počkání v servisu.
 12. Twisted

  CITIGOe iV

  Zase bych nepřeháněl... hlavně, aby se baterie nepřehřívala.
 13. @petercheco měl jsem na mysli ten servis. :-) Jo, to je paradox...koupíš u nich origo olej a hned ušetříš hromadu peněz. Taky žvažuji, co bude TSI chutnat víc, jestli 0W30 nebo 0W20. V SM testu to nevypadalo, že by motor trpěl.
 14. @SamotCZ to ti odpověděli zvláštně. Předepsaná je jen norma, pro prodloužený interval 508.00 nebo 504.00, což bys měl najít i v manuálu. 0W20 to být nemusí, ale dávají ho ve výrobě kvůli emisím. Oba tvoje oleje normu splňují.
×
×
 • Create New...