Jump to content

Twisted

Uživatel
 • Content Count

  1,111
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

240 Excellent

About Twisted

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twisted

  Škoda Fabia IV

  To bylo zaručených předpovědí, že kombík skončí, a ono nic.
 2. Rapid smysl měl, mezera mezi FIII a Octavií je příliš velká. Ale současné Polo poměrně důstojně odveze čtyři dospělé a když k tomu přidáš kufr a cenu do 400 tis., tak má Scala minimálně na domácím trhu problém.
 3. Krásná barva, připomněla mi naši Felicii.
 4. Já pořád nerozumím, kde jste vzali informaci, že tam nepatří 504. U 1.0 TSI jsme na fóru došli k opačnému závěru.
 5. @Adam182 taky bych se přimlouval za název servisu, z preventivních důvodů. Klidně do SZ.
 6. Pro nás je rozdíl mezi Seatem a Škodou cca hodina cesty, takhle mám dopravu do servisu vždy zajištěnou. Druhá věc je, když ten servis potřebuješ neúměrně často a ještě nestojí za nic, to chápu. Ale při koupi prvního ročníku na sebe člověk určité riziko bere.
 7. Já bych ho vrátil. Manuál je v tomhle striktní a povoluje jen na dolití ACEA A2 nebo A3.
 8. Tam je hlavně podstatný rozdíl v prostornosti, je to spíš stylovka. A poměr ceníková cena/výbava mi přijde nic moc. Ale vypadá i jezdí parádně.
 9. @Stringo Facelift má hranatější předek a velké mlhovky s DRL (mimo RS, Scout a výprodejové akční výbavy). Jestli máš kulaté mlhovky na klasické Fabii, tak to facelift není. Tím pádem tam čočku + dálkové z faceliftu nedáš, to bys musel vyměnit kapotu, nárazník a nevím, co ještě.
 10. @Stringo je to už facelift? Pokud ne, můžeš tam dát akorát bi-halogen, který byl velmi problémový a z podstaty konstrukce bude svítit přinejlepším průměrně i jako nový. S původními H4 ale problém nemám a žádné Osramy nevedu.
 11. Proč se k inteligentnímu dobíjení nedává vždy AGM, když EFB baterii prokazatelně škodí? Nechápu, není to ekonomické ani ekologické.
 12. Koukal jsem. E-call prý zafungoval, ale už to ničemu nepomohlo.
 13. Už na něj naběhla škodovka a test je pryč. :-) Ale vypadá to dobře. Pohodlný podvozek, kvalitní interiér, nízká hlučnost (vyšší naměřená než v Supu iV), jen matrixy trochu rozpačité.
 14. Mlží se určitě víc, než jsem zvyklý, a beru to jako specifikum liftbacku. Ale nepřijde mi, že by se rosilo.
 15. Twisted

  Rezavý výfuk

  Funkčně bych měl mít výfuk v pohodě, ale zrezlý je pořádně a vnější plášť zničený. To se jim asi na dnešní STK líbit nebude, že? Mám nabídku z AS originál za 7 vč. práce nebo "eco díl" za třetinu...ale beztak už žádný nevydrží jak původní.
×
×
 • Create New...