Přejít na obsah

Budíky


profor

Doporučené příspěvky

Vag tacho,nebo Vag K + Can Commander to vyčte...

super takze to k necemu je :) jeste se zeptam,da se zjistit jde li opravdu o maxidot podle toho stitku co je v zadu ? nebo podle neceho ? diky

Editováno: , autor: Noe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tak bando a ted raďte:

Jedu podle tachometru 80kmh, na Vagu to ukazuje 60kmh.

Jedu podle oka cca 190kmh, podle tachometru 165kmh a podle Vagu 130kmh.

Otáčky motoru jsou podle otáčkoměru 4000rpm a podle Vagu 3500rpm.

Teplota motoru je podle teploměru 85C a podle Vagu 90C.

Otázka: Kde je chyba?

Odpověď: Nevím, proto se ptám icon_e_smile.gif

Klásek (škoda 120 S4) odborník přes motory atd, rádobyodborníci ve škodovce, atd prostě neví icon_e_sad.gif

Snad se třeba zde někdo najde

Děkuji za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda neni masakr. masakr by byl keby si mal podla gps 190 a vag ukazuje 130. ak mas na tachometri 165 a podla vagu 130 tak mozes mat aj posunutu rucicku tachometra. Ten tachometer je fakt uplne informacny a nic presne. zmeraj vag s gps. pocity a tachometer a otackomer a pocity do toho neplet.

ved pocitovo mas v uzkej ulice niekde v taliansku aj pri 60 ze ides 120 a na dialnici pri 120 ze ides 60....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

všechno jde, jen by to asi nebylo zrovna moc jednoduchý = levný a hlavně nechápu účel? pokud design, tak to je jednoduší předělat podklad budíků...jinej důvod mě nenapadá, protože i kdybych je měl doma, tak radši za pár šušní pořídím origo budíky co do Fably sedí bez úprav (a že by jich muselo být - třeva budíku a i komplet rámeček)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno jde, jen by to asi nebylo zrovna moc jednoduchý = levný a hlavně nechápu účel? pokud design, tak to je jednoduší předělat podklad budíků...jinej důvod mě nenapadá, protože i kdybych je měl doma, tak radši za pár šušní pořídím origo budíky co do Fably sedí bez úprav (a že by jich muselo být - třeva budíku a i komplet rámeček)

no mne prave o to ide aby som nemusel kompletne prerabat.tvar nieje problem to je hracka ale creva sa mi prerabat nechce.a prave oto mi ide ze nechcem mat tie male dysplejiky na jodinky a tak chcem to mat vsetko na jednom stredovom prave to sa mi paci nie to ako to ma fabia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z OII do FI je to docela problém, hlavně v elektronice. Jednodušší je tam hodit budíky z FII před FL s maxidotem, někdo to tu už měl a elektrické zapojení je stejné.

to viem ze budiky z fabieII by sli ale prave o to ide ze mozem mat za velmi dobru cenu budiky z octavieII.kurna a nestacilo by iba niejak prerobit konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prodej nebo vyměň za budíky z roomstra/F2

F1, F2, R... mají CAN 1.6... O2 má CAN 2.0.. v tom bude ten největší problém.. a to není přerábka konektoru... čeká tě víc problémů něž užitku..

Editováno: , autor: Royce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...