Přejít na obsah

Kožené madlo ruční brzdy


katorz

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, mám trochu zvláštní dotaz. Koupil jsem na netu kožené madlo a přišlo jako by na spodní straně rozříznuté (viz. foto). Můžete mi někdo potvrdit či vyvrátit, zda je to normální. Ještě než rozdělám půl auta. Zaplatil jsem skoro 700 Kč, tak bych byl rád, aby bylo madlo v pořádku, byť jde relativně o drobnost..... :aggressive:

Děkuji za reakce

post-32171-066350500 1281542591_thumb.jp

Editováno: , autor: katorz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to čistý řez (nůž, žiletka), ale hlava mně nebere, jak je možné, že tohle pošlou..... nechápu to.

Jen jsem se chtěl ujistit, jestli to nemá nějaký účel, ikdyž je to zřejmě blbost....

Pošlu to zpátky.

Děkuju

Editováno: , autor: katorz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku úsměvná konverzace... :-) Ta dírka je tam protože když budeš chtít tu hlavici sundat, tak do te dírky vsunes sroubovak a odjistis - jinak to bohužel nejde... Ale to však pochopíš, až budeš sundavat tu starou... Doufám že už jsi jim ji neposlal zpět, protože bys mohl být trošku za " BLBCE"... Doufám že jsem pomohl.

Zdravím a přeju hodně stěstí při montáži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, ja to taky kdysi menil a ta dirka (ten prorez) je tam schvalne, kdyz sundas tu plastovou buzirku co tam mas ted tak to v tech mistech (zespodu rucni brzdy) budes muset zapacit sroubovackem a pak to hezky ztahnes. A misto toho tam natahnes tuhle kozenou, a kdyby si ji nekdy chtel sundat tak ten prorez ti ukaze presne misto kam treba zastrcit sroubovak, je to tam proto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, proto jsem se tady snažil dopátrat nějakého infa, jestli ten řez je nebo není kvůli montáži. To podezření jsem měl. Když k tomu nejsou žádné informace, víš prd. Až rozděláš "půl" auta, tak na to teprve přijdeš, jenže to může být pozdě......

Nejdřív jsem kontaktoval prodejce mailem a on mi ochotně vysvětlil o co jde, potvrdil Vaše postřehy, takže je vše v pořádku :palec2:

Děkuji

PS: Teď, když jsem zjistil oč jde, se určitě nebudu pozastavovat nad úsměvností konverzace těch, co to uvidí prvně a budou tápat..... ale prostě poradím ;)

Editováno: , autor: katorz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Panove a zapacit sroubovak kam?? dovnitr, dostrany?? nebo kam?? zkousim nejde, nechu zlomit nebo sprasit, diky.

Tak uz to mam panove, nekdo tu pojistku ulomil pred tim nez sem se snazil ja, takze sem zjistil ze pacim zbytecne kamkoli, ale sundal sem ji, bude to tam drzet i tak, jen to asi necham svarit tu pojistku.

Jinak pro ty co to potrebuji, sroubovak dovnitr a spodek sroubovaku jemne dopredu, proste prizvednout pojistku ktrea smeruje od podrucky smerem k radiu.

Editováno: , autor: Cizap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...