Přejít na obsah

Hromadny chiptuning


Analogue

Doporučené příspěvky

Zdravim, ikdyz uz nejsem Skodovkar ale Audinak, mam k vam ramci concernu maly dotazek..

Kdysi se tu delal hromadny chiptuning myslim u Bitpoweru nebo nekde jinde...Muzete me ne nekdo rici, jaka to byla firma a jake byly slevy pri kolika autech?

Planujeme na Audiclubu podobnou akci a nechame si radi poradit...

Diky moc moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne uz sterace stiraji a okna nepadaji, ale par penez to stalo ;) Jinak, ta akce tenkrat mela dva organizatory, mam ten pocit, jeden byl myslim capo. Ale urcite Ti clenove, co maj z ty akce cipnuto, reknou vic :) A pak bylo neco u FM tuning. Vic uz si nepamatuju, ja sem si nechal udelat individualne jeste lepsi chip&dale, u sportmotoru ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_JirkaŠ
Zdravim, ikdyz uz nejsem Skodovkar ale Audinak, mam k vam ramci concernu maly dotazek..

Kdysi se tu delal hromadny chiptuning myslim u Bitpoweru nebo nekde jinde...Muzete me ne nekdo rici, jaka to byla firma a jake byly slevy pri kolika autech?

Planujeme na Audiclubu podobnou akci a nechame si radi poradit...

Diky moc moc

Na TDI bych doporučoval dieselpower,dělá to i na brzdě a dělá to dost dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, já jsem se o to tady zajímal, ale jelikož se pořád nic nedělo, udělal jsem si to ještě se třema kámošema samostatně. Obtelefonoval jsem si majitele Bit Poweru, Romana Putnera , no a po určité domluvě jsme tam vyrazili. Dělal nám Mazdu 3, Octavii a Audinu A6. "Doteď " jsem aspoň spokojený, čipnul mi to nejprve na míň, ale po odskoušení jsem to nechal udělat trochu silnější jelikož mi připadlo,že ta první varianta nestojí zato, to vůbec dělat. Teďka by to mělo mít do těch 96 kw, možná něco míň protože jezdívám i s RS Fábií, která je sice čiplá na 112, ale, když to srovnám s tím než se čipovala, je trochu lepší.Mám , ale domluvenou mot. brzdu, a tak se už nemůžu dočkat, až to budu vědět přesně.

Samozřejmě, když se tomu dupne na krk tak to trochu zakouří, ale to myslím každé přečiplé auto, nevěřím tomu, když někdo tvrdí, že mu to vůbec nekouří,. jinak spokojenost s Bit Powerem, doporučuju. Zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_JirkaŠ
Nazdar, já jsem se o to tady zajímal, ale jelikož se pořád nic nedělo, udělal jsem si to ještě se třema kámošema samostatně. Obtelefonoval jsem si majitele Bit Poweru, Romana Putnera , no a po určité domluvě jsme tam vyrazili. Dělal nám Mazdu 3, Octavii a Audinu A6. "Doteď " jsem aspoň spokojený, čipnul mi to nejprve na míň, ale po odskoušení jsem to nechal udělat trochu silnější jelikož mi připadlo,že ta první varianta nestojí zato, to vůbec dělat. Teďka by to mělo mít do těch 96 kw, možná něco míň protože jezdívám i s RS Fábií, která je sice čiplá na 112, ale, když to srovnám s tím než se čipovala, je trochu lepší.Mám , ale domluvenou mot. brzdu, a tak se už nemůžu dočkat, až to budu vědět přesně.

Samozřejmě, když se tomu dupne na krk tak to trochu zakouří, ale to myslím každé přečiplé auto, nevěřím tomu, když někdo tvrdí, že mu to vůbec nekouří,. jinak spokojenost s Bit Powerem, doporučuju. Zdarec

No já si myslel,že to u BP dělají s měřením před a po chipu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory za pozdější odpověď, dlouho jsem tu nebyl. To s tím měření, před a po, je třeba pravda, ale já jsem jasně taky napsal že "po určité domluvě" , takže asi tak.

To o čem ta domluva byla, tady nemusím rozepisovat. Nedělám nikomu reklamu jen jsem dal sem svůj názor, ohledně spokojenosti, a to je taky všechno, ať si to každý přebere sám podle sebe. Já jsem s chipem velice spokojený, a hlavně nedělal mi to žádný jouda někde na parkovišti s notebookem pod paží (který o tom ví hovno, a jen množí to co si někde stáhl).Obdivuju lidi, co si nechají takto šáhnout do auta od někoho, koho ani neznají a pak naplákají,..... tečka a konec, finito. ....Zdarec ...už se o tom nehodlám bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty ses nejakej vostrej ne? nejspis naraziz na Ondru z Frydky, jak tady nekdo psal, ze jim to chipoval na zahrade. muzu te ujistit, ze zrovna tenhle kluk ma zkusenosti vic nez dost...

přesně tak Ondra je borec těch věcí co si dovezl sám sem to viděl a nebyl jsem ten den sám -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...