Přejít na obsah

Vypnutie parkovacich senzorov


spree

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

dneska ne,jestli si vzpomenu,tak zítra se na to podívám a dám vědět.Ale od face to může být jiný.Sousedka si tak přejela psa :palec2:Jestli se,ale rozmýšlíš koupit nebo nekoupit,tak já považuji parkovací senzory+tempomat za nutný příslušenství.

Editováno: , autor: petrumr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jak je to s parkovacím asistentem FII po faceliftu s radiem SWING mám za to že rozeznámá levou a pravou stranu akusticky, pokud je překážka třeba na pravé straně tak zvukový signál je slyšet z pravého zadního reproduktoru. Teď jsem s toho blbej a nejsem si jistý mám za to že mi to tak fungovalo, ale teď mi jde zvukový signál pouze z levého zadního reproduktoru bez ohledu na to jestli je překážka vlevo či vpravo. Čidla jsou v pořádku a na displeji radia to ukazuje normálně.

Potvrďte mi někdo jak to je. Abych nejel zbytečně kvuli reklamaci a neudělal ze sebe pitomce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou tam takhle pouze dva reproduktory na levo jeden v předu a druhý v zadu a jen se liší tón pro pravou a levou stranu?A rozdíl mezi předníma zadníma tónama je vyšší tón pro přední reprodutor a hlubší tón pro zadní.Nejlépe se to pozná při napojení na diagnostiku a v testu akčních členů si to poslechnout.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...