Přejít na obsah

Škrábance v laku


Host aka

Doporučené příspěvky

Vím, že o pár témat níže se něco podobného řešilo, ale mě spíše zajímá původ těchto škrábanců. Opravdu si neumím představit, co je způsobilo, na jedné straně auta, vždy v oblasti horní poloviny dveří, už mám tyhle hnusy tři. Máte někdo něco podobného? Pak by mě zajímalo, zda to jde nějak opravit, aby nešlo poznat, že ten lak byl předtím poškrábaný?

post-24-1149451599.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna blby napad, ale co vetve? Mel jsem podobne kdyz jsem to proficel nejakymi vetvemi... B)

a jak jsi to zaretušoval?

Vodofkama nebo temperama, uz si to nepamatuji...:D

Ted vazne: Bylo to na mem druhem aute a udelal jsem to skodovackou tuzkou, ale je to proste bohuzel videt... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten první nevím, ale ten druhej mám úplně přesně stejnej. A má pravdu vlacek. Jsou to vozejky. Máš i stejný tvar té rýhy. Já je u toho chytl. Každej vozejk je jinej, ale ty moje jsou z intersparu. Ten bok tak taky vypadá. A jak to řešit fakt nevím. Lidi jsou magoři. Já zase každej měsíc rovnám SPZ po nějakým blbovi s kulou co rád a blbě couvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco vezme i Safe Cut skratch remover od Turtle wax, ale není všemocnej (je to taková pasta v tubě maj to skoro všude kde prodávaj něco od turtle).

jinak vozjeky a ještě pak dveře, lidi sou bezohledný prasata a chovaj se jako "z cizího krev neteče" :angry::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam promacklinu na kapote, nejakej zmrd po me hodil z panelaku z okna tuzkovozu baterii a netrefil me do hlavy, ale do kapoty. Okamzite jsem zareagoval, ale jiz jsem nikoho nestihl videt!!! Nejakej velkej kamos z baraku zrejme! Lak neni oprejsklej, ale je tam prohluben! Sem nasranej... Proc neprijde takovejhle kokot dolu kdyz to auto meju a nerekne co mu vadi... :doh:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že o pár témat níže se něco podobného řešilo, ale mě spíše zajímá původ těchto škrábanců. Opravdu si neumím představit, co je způsobilo, na jedné straně auta, vždy v oblasti horní poloviny dveří, už mám tyhle hnusy tři. Máte někdo něco podobného? Pak by mě zajímalo, zda to jde nějak opravit, aby nešlo poznat, že ten lak byl předtím poškrábaný?

tak to je husty, muzeme si podat ruce, mam presne tyhle 2 zalezitosti na uplne tech samejch mistech!! neskutecne me to sere, u toho zadniho svetla to mam navic trochu i bouchly dovnitr, fakt bych se posral a sazim taky na ty vozejky, achjo :disgust: .. jsi z prahy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že o pár témat níže se něco podobného řešilo, ale mě spíše zajímá původ těchto škrábanců. Opravdu si neumím představit, co je způsobilo, na jedné straně auta, vždy v oblasti horní poloviny dveří, už mám tyhle hnusy tři. Máte někdo něco podobného? Pak by mě zajímalo, zda to jde nějak opravit, aby nešlo poznat, že ten lak byl předtím poškrábaný?

tak to je husty, muzeme si podat ruce, mam presne tyhle 2 zalezitosti na uplne tech samejch mistech!! neskutecne me to sere, u toho zadniho svetla to mam navic trochu i bouchly dovnitr, fakt bych se posral a sazim taky na ty vozejky, achjo :disgust: .. jsi z prahy?

Ne, nejsem, ale občas se tam vyskytnu....já někoho chytit u toho, jak mi do laku narazí vozíkem, tak mu ten vozík narvu do prdele... :aggressive: .Lidi jsou fakt šmejdi, já když vedle někoho parkuju, tak si dávám šílený pozor, abych do něj nepraštil dveřma nebo něco, ale nějací to snad musí dělat schválně.. :(

P.S.: Když se toho budu chtít zbavit, musí se lakovat celý díl nebo to stačí třeba jen zamáznout lakovou tužkou (mám ji ve stejné barvě), lakem a přeleštit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: Když se toho budu chtít zbavit, musí se lakovat celý díl nebo to stačí třeba jen zamáznout lakovou tužkou (mám ji ve stejné barvě), lakem a přeleštit?

ale prd....já z te foto vidím, že to není nijak hluboké takže leštěnku s brusným zrnem a je to pryč!!!! lakovací tužkou to "posereš"...ta je dobra na odloupnuty lak od kamínku ne na toto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: Když se toho budu chtít zbavit, musí se lakovat celý díl nebo to stačí třeba jen zamáznout lakovou tužkou (mám ji ve stejné barvě), lakem a přeleštit?

ale prd....já z te foto vidím, že to není nijak hluboké takže leštěnku s brusným zrnem a je to pryč!!!! lakovací tužkou to "posereš"...ta je dobra na odloupnuty lak od kamínku ne na toto....

Ale to jsou škrábance až do plniče....to asi nepůjde rozleštit, no ne? :unsure: (ono to z těch fotek moc poznat není, je to z mobilu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si toho taky vsiml asi pred mesicem a myslel jsem si,ze je to teda od dveri,jak to ti idioti oteviraji jako moje mama. proste rovnou na plnej knedl a prasti ti do dveri a udela to tam tu diru. Ted uz radsi parkuju o 20 metru dal a solo

dobrej nápad, ale vysvětluj mladé, že zaparkujeme 100 m od vchodu do obchodu a né na místě těsně před vchodem, jsou věci, který prostě nevysvětlíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si toho taky vsiml asi pred mesicem a myslel jsem si,ze je to teda od dveri,jak to ti idioti oteviraji jako moje mama. proste rovnou na plnej knedl a prasti ti do dveri a udela to tam tu diru. Ted uz radsi parkuju o 20 metru dal a solo

dobrej nápad, ale vysvětluj mladé, že zaparkujeme 100 m od vchodu do obchodu a né na místě těsně před vchodem, jsou věci, který prostě nevysvětlíš

Tak mlcim a zaparkuju kam chci... Chce se vozit? Chce, tak at mlci... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to na plnič tak už to nikdo nerozleští a pokud je to metla tak jedině sehnat lakoša kterej to zvládně udělat do roztřiku tak aby to nebylo poznat. No vidim že tohle mame snad všichni ja mam zkušenost z Rakouska. Všude pškný auta napocuvaný včetně toho mýho no přijdu k autu a tam nějakej čurak s českou SPZ (služební oktávkou) a měj jsem od něho dvakrát (jednou nestačilo) mrdlý do dveří až na plnič mezera mezi auty přes metr bylo to zadníma kde je ten ostrej úhel. tak sem mu ty dveře řádně vyspravil zmrdovi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...