Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Ten AutoTip jsem taky četl. V tom SM právě testovali to nejsilnější TDI 125 Kw. Nepochybuju o tom že Yeti ve SM vyhraje...

JJ to urcite jak jinak, ale je pravda ze svoje kvality ma :)

Jen jeste tady nebylo zodpovezeno jestli se nekdo byl projet tou 1.2TSI jak tu nekdo psal ze pujde docela by me to zajimalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl sem 2 nové Citroeny, ted jezdím Hyundaiem a čekám na Škodovku, protože to ostatní jsou všechno křápy. Tod moje zkušenost při nájezdu 40tis za rok ty auta nevydrží.. Pořád sem měnil čepy, ložiska.. Doma mám Fabku najeto 270tis a šlape jako hodinky... vše původní jednou kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan od Skodovky rikal jak je to prekvapilo jak to jede, ja jsem koukal do parametru a vykon tedy o 2Kw vyssi nez u 1.6MPI a kroutak vyssi asi o 30Nm, kdyz bereme stejnou vykonovou kategorii a spotrebe a emise zase o neco nizsi nez u 1.6MPI takze myslim ze by se ta 1.2TSI mohla davat i do Oktavky casem a do fabyk snad prijde taky, no myslim ze to proveri cas a testy uzivatelu ten motor, jinak tam mely v te hnede metalize a pro me top barva :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejel v té 81kw. Měl sem půjčenou 103kw a 4x4 ale chtěl sem 4x2. Podle mě se v čr bude prodávat víc dvoukolek... Doufám, že ten měsíc rychle uteče už se těším. Jinak Experience je super výbava! Tak hodně štastných km a někdy napiš co spotřeba. PS: MÁŠ REZERVU? JA OBJEDNAL BEZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som tu cest s 1.2T v Cliu Combi a lietalo to velmi pekne.

Dostal som to v pozicovni bez toho aby som vedel ake ma to auto motor, a bolo citit pri prvom rozjjazde, ze to nie je ziadny zdochliak ;)

Preto by ma zaujimalo ako podobny motor cvici s Jettim.

No tam sem s tymi skusenostami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...