Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Dneska jsem ho taky projel. :) Podvozek super,řízení,řazení taky,jenom ta nafta mě nesedla.Škoda,že ho nemají jako předváděcí v benzínu.Jinak ostřejší brzdy se mě líbily. :) Toho místa tam moc není,mě to přišlo stejné jako ve Fabii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to zdálo, ale podle mě je to jen tím, že je kabina vyšší než v Octavii. Tam mi šířka připadá normální. Holt daň za deformační zony. Stará stodvacítka měla dvířka silná jak dlaň ;) . Tak snad příští model :)

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym kufrom si fakt mimo :smich:

Yeti ma kufor s objemom 405-510, Roomster 450-530 litrov. Pri vybranych zadnych sedadlach ma Yeti 1760 a Roomster 1780 litrov.

Teď na to kouklám na stránkách Škoda auto. S tím kufrem jsi měl pravdu. Já čerpal informace z Auto.cz a tam jsou údaje jiné.

Dle výrobce

Octavia Combi (4x4)

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm): 1415/1423 (resp. 1440/1430 na Auto.cz)

Prostor pro hlavu vpředu/vzadu (mm): 981/984

Objem zavazadlového prostoru min./max. (l): 580/1620

Roomster

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm): 1380/1400

Prostor pro hlavu vpředu/vzadu (mm): 1029/1009

Objem zavazadlového prostoru min./max. (l): 450-530*/1780

*) V závislosti na nastavení posuvných zadních sedadel a jejich opěradel

Yeti

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm): 1446/1437

Prostor pro hlavu vpředu/vzadu (mm): 1034/1027

Objem zavazadlového prostoru min./max. (l): 405/510*

Objem zavazadlového prostoru při sklopených/vyjmutých zadních sedadlech (l): 1580/1760

*) Hodnota závisí na poloze opěradel a pozici zadních sedadel

Z těchto čísel plyne, že Yeti je vnitřně širší než O2 Combi a max. objem kufru má téměř shodný s Roomsterem. Základní objem je však nejmenší. To mě taky nepotěšilo ;) .

Nechcete tu šířku na svých O2 změřit a uvést ji zde abychom předešli pro příště dohadům?

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnou naměřené údaje jsou

Octavia Combi

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm): 1445/1435

Rozměry zavazadlového prostoru HxŠxV (mm): 1070 x 1040/1170 x 550 (půdorys je ve tvaru T)

Roomster

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm): 1375/1400

Rozměry zavazadlového prostoru HxŠxV (mm):

Yeti

Vnitřní rozměry:

Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm):

Rozměry zavazadlového prostoru HxŠxV (mm):

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si na zavode KOLA PRO ZIVOT vyzkousel Yetiho a musim rict ze me velice prekvapil moc jsem tomu neveril ale ve vnitr je vic mista nez v o2 a to mam 180 cm jinak je krasne odluhcnen vyjizdeli jsme obrovskou stran a vubec to nervalo byla to motorizace 2.0.tdi podle me jedinym minusem je kufr ale jinak si myslim ze se auto ujme jenom dneska jsem jich videl na Mladobol.... dalnici 15 kusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, motor 1,2 TSI Experience,barva hnědá Mato,připlatková výbava vyhř.trysky,asistent rozjezdu do kopce(to asi zrušim myslim že je to zbytečný), consruct,sada bezpeč. šroubů,koberečky. cena 483000,- , selva 28445,- což není moc, ale je to mí první nové auto tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, ale snad to bude stačit :t

Dix1: zatím to tedy nechám uvidím jestli ještě někdo přidá své postřehy.Dík

JO ještě co si myslite o interieru Gobi sand(světlý) nevím jestli právě ten nebo onyx(tmavý)

Editováno: , autor: mischak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/auto/176689-skodu-ye...prodava-se.html

Nejsem snad jedinej, kdo by z ty diskuze u toho clanku blil?

Jinak v Yetim jsem ještě nejel, ale byl jsem si ho omrknout a celkem jsem slintal :D Skoda, ze uz mam fabku a hlavne ve vybave co bych chtel, stoji ranec:

1.2 Experience + několik věcí navíc: 605tis.

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky prvne zkusil konfigurator, a spadla mi celist, to nemuzou myslet vazne :)

Yeti 1.8 118 kW 6-stup. mech. 4x4

cena:752 375 Kč

Vylozene "nadstandard" jsem si neodpustil klimatronic a xenony, zbytek normalni standard, co by melo auto mit, zadny ptakoviny typu coming home, parkovaci asistent a podobne, i tak to vylezlo na 3/4 mega s rozumnym motorem, mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...