Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Tak třeba u AutoJarov v Praze už maj Yetíky......dnes dopol.jsem tam byl s kamarádem co tam dřív dělal za jeho býval kolegou z Audi a řikal že vzadu na place už jim stojí min.10ks Yetíků...viz.foto z jejich salonu z předávacího prostoru kde to fotily na jejich web-stránky.

post-12679-1245524825.jpg

post-12679-1245524833.jpg

post-12679-1245524841.jpg

post-12679-1245524848.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak brácha dnes zařídil tátovi zkušebku v Yetim 2.0TDI-CR 103kw 4x4 a ten je z něj úplně odvařenej a co víc..líbí se i mámě,což je teda už něco,pro ní je každý auto stejný :D ......Ten chtěl nejdřív před časem vyměnit svojí Mazdu6-Combi za SII,ale pak si to rozmyslel díky jeho Mazdě6 za kterou mu bylo nabízeno úplný ho.no(japončík no ;) ) a pak taky na co by mu byl v 60.letech SII když jezdí jen na chajdu a zpět,pak nějaká ta popojíždka po Praze+max.2x do roka za známýma do Rakouska a tj.vše,ale do Yetíka prý jde na 100%.....počká si jen verzi z DSG.

Ted mi emailem poslal konfiguraci co by se mu líbilo a je to za 798.700kč a to zatim "jen" z 6°manuálem....to až bude z DSG,tak to předpokládám že to bude tak za min.850.000kč.....Blázen :) ..Ted jsem se přesvědčil že čím jsou ty chlapy starší,tak víc blbnou :D ....Na to jeho ježdění by mu stačil nějakej základ+nějaká ta malá kravinka navíc a né..on hned Experience z haldou příplatků.....Když byl mladší,tak tohle vůbec neřešil,vzal to co bylo součástí výbavy,hlavně pro něj důležitý a tím končil a ted mi emailuje co všechno za zhovadilosti si tam nechá dát.....No zas je to jeho poslední auto a na chatě si aspoň užije i to 4x4,tam jsou na to docela super podmínky......Uvidíme co s toho nakonec vyleze,ale vypadá rozhodnutě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz:Ty víš že jsem na starý 2.0TDI alergickej a nechtěl bych ho už ani zadarmo,ale v Yetim co jsem měl možnost zkusit 1.8TSI 4x4 a 2.0TDI-CR 103kw 4x4 je lepší ten 2.0TDI-CR....je to tichoučký že ani když se blížíš k maximu otáček slyšíš jen minimum(prostě perfektně odhlučněný..jak u benzínu TSI),výkonově je těch 103kw naprosto dostačující a + těch 70Nm co má 2.0TDI-CR navíc oproti 1.8TSI se budou v terénu hodit....V tomhle případě bych bez váhání volil verzi 2.0TDI-CR 103kw a myslim si že to bude v Yetim nejoblíbenější motorizace...fakt se mi s touhle verzí jelo nádherně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajz:Ty víš že jsem na starý 2.0TDI alergickej a nechtěl bych ho už ani zadarmo,ale v Yetim co jsem měl možnost zkusit 1.8TSI 4x4 a 2.0TDI-CR 103kw 4x4 je lepší ten 2.0TDI-CR....je to tichoučký že ani když se blížíš k maximu otáček slyšíš jen minimum(prostě perfektně odhlučněný..jak u benzínu TSI),výkonově je těch 103kw naprosto dostačující a + těch 70Nm co má 2.0TDI-CR navíc oproti 1.8TSI se budou v terénu hodit....V tomhle případě bych bez váhání volil verzi 2.0TDI-CR 103kw a myslim si že to bude v Yetim nejoblíbenější motorizace...fakt se mi s touhle verzí jelo nádherně.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj nevím co tady řešíte, oficiálně auto co jsou rozvezený je předvýroba a malá část "0" série, to bych nechtěl ani zadarmo. Všichni se to učej montovat a ladí se kde co, od spár na kasli tak spáry a funkčnost interiéru a elektronika. Viděl jem jich hodně na živo a radši bych počkal tak 6 měsíců až se to všechno zajede a dzkouší. Jen z toho kdy a jak se mělo začít oficiálně prodávat mě je divný že se to furt odsouvá. V některým salónu nemaj auta a nic nevědí v druhým auta maj a nevědí taky vůbec nic. Tak uvidíme jak to všechno dopadne. Auto je to pro mě pěkný, ale vše ukáže až prodej(aby to nedopadlo jak se sopem I). Ale dneska jsem viděl Gran Vitaru 4x4 novou za cenu kolem 420 000 kč v plný palbě a to je jeden z nevíc prodávaných tereních aut v čechách tak uvidíme jak Yeti dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...